Pirmās skolas dienas ballīte Smiltenē

Vasara ir aizsteigusies vēja spārniem, skolēnu brīvlaiks tuvojas noslēgumam, un jau 2. septembrī Smiltenē atzīmēs jaunā mācību gada sākumu. Pirms ķerties pie grāmatām un jaunu zinību apgūšanas, Smiltenes pilsētas Kultūras centrs aicina skolēnus, jauniešus un viņu vecākus uz ballīti!

Visi ballēties gribētāji pulksten 19:00 būs mīļi gaidīti Smiltenes pilsētas Kultūras centra pagalmā (sliktu laika apstākļu gadījumā – lielajā zālē). Pasākuma pirmajā daļā uzstāsies jaunā, daudzsološā grupa Limited Empire, kurā muzicē smiltenieši Alise un Klāvs Gulbji un Mareks Dambītis. Grupa izpilda dažādu populāru latviešu un ārzemju dziesmu kaverversijas. Savukārt ballītei jautrību un asumiņu piešķils enerģiskais DJ kozloo. 

Ballītes kulminācijā, ap pulksten 21:00, uz skatuves kāps populārais latviešu reperis Edavārdi. Viņš iedvesmu savām dziesmām smeļas no dažādiem mūzikas stiliem un mūziķiem, sākot no reperiem Eminem un Nas, beidzot ar “Led Zeppelin” un Deividu Boviju. Edavārdi dziesmas ir daudzpusīgas, tajās tiek iztirzātas tādas tēmas kā izpildītāja iekšējā pasaule, viņa apkārtējā vide un sabiedrība. Dziesmu saturs nereti ir satīrisks un sarkastisks, bet skanējums – eksperimentāls. Edavārdi ir izdevis vairākus albumus un sadarbojies ar mūziķiem, kā Kristīne Prauliņa, Skutelis, Arstarulsmirus, Ozols un citiem. 


Ieeja pasākuma – bez maksas. 

Afiša

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju