Valkā izsludina literāro konkursu bērniem un jauniešiem

Valkas novada literārā apvienība sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu un Valkas novada domi ceturto gadu izsludina literāro konkursu “Doma izgaismo vārdu” bērniem un jauniešiem.

  Konkursa mērķis ir radīt bērniem un jauniešiem dziļāku interesi par Latvijas literātiem un literatūru, atklāt jaunus talantus, veicināt radošās domas attīstību, kā arī rosināt vēlēšanos un dot iespēju izpausties literārajās aktivitātēs.

  Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no visas Latvijas vecumā no 10 līdz 18 gadiem.  Darbi jāiesūta līdz 4. decembrim.

  Konkursam katram autoram jāiesūta   dzejas kopa  (vismaz 10 dzejoļi)  vai prozas darbs no 2 A4 lapām jaunākajā grupā līdz 10 lapām vecākajā grupā  elektroniski  uz e-pastu [email protected]  , norādot iesūtītāja vārdu, uzvārdu, personas koda pirmo daļu , adresi, telefona numuru, e-pastu.

  Dalībniekus vērtēs divās vecuma grupās: no 10 līdz 14 un no 15 līdz 18 gadiem. Konkursa darbi tiek vērtēti aizklāti, neatklājot vērtētājiem autoru vārdus.  Darbus vērtē žūrija piecu cilvēku sastāvā. Darbu izvērtēšana un rezultātu paziņošana notiks līdz 22. decembrim.

  Konkursa balvu fonds – trīs godalgas katrā vecumā grupā un galvenā balva – 100 eiro – vienam no sešiem nominētajiem autoriem. Apbalvošanas pasākums notiks 2018. gada 6. janvārī Valkas pilsētas kultūras namā.

Bizness

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju