Blomē, pie Jeberlejas estrādes, notiks gadatirgus

Tradicionāli Mātes dienā, kas šopavasar ir 8. maijs, Blomes pagastā, Jeberlejas estrādes teritorijā, notiks gadatirgus. Pircēji gaidīti jau pēc pulksten 7.30, bet pulksten 10.30 estrādes grīdu iešūpinās vietējie dejotāji.

Blomes pagasta pārvaldes vadītājs Gaidis Bogdanovs stāsta, ka pavasara gadatirgū sortiments jau lielākoties iedzīvotājiem ir zināms. Šajā laikā aktuālākie ir stādi, taču tikpat lielu interesi laukos izrāda par apģērbu un pārtiku. Pagasta pārvaldes vadītājs atklāj, ka stādaudzētāji par tirgu sākuši interesēties jau februāra sākumā. 

“Atgādinu, ka mums nav iepriekšējas pieteikšanās. Visi brauc 8. maijā un jau no pulksten 6 ierašanās secībā tirgotājiem tiek ierādītas vietas. Ļoti gribētu, lai plašāks ir mājražojumu klāsts. Mājās gatavots ēdiens vienmēr ir garšīgs,” piebilst G. Bogdanovs.


Tāpat kā pērn, arī šogad Jeberlejā aktivitātes notiks vienlaikus ar Lielo labdarības robežtirgu Valkā un gadatirgu Apē. Uz jautājumu, vai tas ietekmē tirgotāju un pircēju interesi, G. Bogdanovs atbild noraidoši: “Pārmaiņas neizjūtam, kam patīk pie mums, tie vienmēr atbrauks. Pat daudzi smiltenieši uz Jeberleju brauc pēc stādiem.”

Bizness

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju