Aicina pieteikties semināram "Mārketinga IT paņēmieni un produkta virzīšana tirgū" Cēsīs

Ja Tev ir savs pakalpojums vai produkts, Tev noteikti ir arī vēlme paplašināt tā piedāvājumu. Kā atrast pircēju savam produktam/pakalpojumam, kādi ir veiksmīgākie paņēmieni tā virzīšanai tirgū? Kopā ar zinošu, pozitīvu un atraktīvu lektoru, SIA "Krogzeme" attīstības vadītāju, Andri Krogzemu radīsim atbildes, kā uz šiem jautājumiem, tā arī iepazīsim un izmēģināsim IT mārketinga piedāvātās iespējas. Un bez visa tā, lektors dalīsies vērtīgos ieteikumos mājas lapas izstrādē.

Šis seminārs ir domāts tiem uzņēmējiem un interesentiem, kuri draudzējas ar tehnoloģijām un izmanto sociālos tīklus komunikācijā ar saviem klientiem, vai arī ir gatavi sākt to darīt. Mūsdienās cilvēki ļoti lielu daļu sava laika pavada internetā, līdz ar to tieši reklāma interneta vidē būs tā, kas mūsdienu cilvēku sasniegs visātrāk un tieši internets ir tas, kas dod iespēju komunicēt ar esošajiem/potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem, kā Latvijā, tā arī ārpus tās vienlaicīgi.

Semināra saturs:

  • Produkta/pakalpojuma virzīšanas tirgū pamati;
  • Kā atrast pircēju savam produktam/pakalpojumam;
  • IT mārketinga tandēms - MĀJAS LAPA + GOOGLE MEKLĒTĀJS +FACEBOOK;
  • Ieteikumi mājas lapas izstrādē.

!!Semināra dalībniekiem vēlams ierasties ar saviem portatīvajiem datoriem, lai pilnvērtīgi piedalītos seminārā un praktiski izmēģinātu jauniegūtās zināšanas.


Norises laiks: 12. februāris, plkst. 10.00 - 14.30

Vieta: Cēsis, Bērzaines iela 5 (lielā zāle)

Mācību maksa: 25 EUR

Elektroniskā pieteikšanās šeit.

Semināra programma šeit. 


Dalībnieku skaits ierobežots! Obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 7. februārim, zvanot vai rakstot: 

Zane Zirne, 26360434, e-pasts: [email protected]

20200129-1317-afisa-12-02-2020-mazs.jpg

Bizness

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju