Inovatīvu pārtikas produktu ideju realizēšanai izsludina konkursu ar 10 000 eiro finansējumu 2

Domājot par motivējošu atbalstu viesmīlības nozarei, vadošais izejvielu piegādātājs un vairumtirgotājs “Gemoss” izsludina grantu konkursu, kura mērķis ir atbalstīt un izglītot jaunos uzņēmējus, piešķirot 10 000 eiro inovatīvu pārtikas produktu ideju realizēšanai.

Grantu programma izveidota, lai palīdzētu radīt jaunu, Latvijā ražotu produktu ar potenciālu tirgū un atbalstītu inovatīvu produktu izstrādi no graudaugiem, pākšaugiem, riekstiem, sēklām un žāvētiem augļiem. Iniciatīvas mērķis ir sniegt profesionālu atbalstu augstvērtīgu un oriģinālu produktu ideju autoriem un atbalstīt ar resursiem, kas nepieciešami to attīstīšanai, izgatavošanai un ieviešanai tirgū.

Grantu programmas balvu fonds paredz 5 000 eiro pirmās vietas ieguvējam, 3 000 eiro otrās vietas ieguvējam un 2 000 eiro trešās vietas ieguvējam, turklāt produkcija tiks iekļauta “Gemoss” piedāvātajā sortimentā veikalos, ievērojami paplašinot iespējas to realizēt plašākā tirgū.

Konkursantu iesūtītās idejas vērtēs kulinārijas nozares ekspertu komanda ar šefpavāru, mārketinga pārstāvi, kvalitātes un pārdošanas speciālistiem, finanšu analītiķi un citiem savas jomas speciālistiem, tādējādi paverot lielākas iespējas radīt ilgtspējīgu un tirgū konkurētspējīgu produktu.

Pieteikumu iesūtīšanas termiņš ir līdz 2021. gada 15. janvārim. 

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Īstais laiks, cilvēkiem maizi nebūs par ko pirkt, a te grib jaunu uzkodu pārdot.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.21 19:35

duksis4x4

man ir ideja- cukurvate!

pirms 5 mēnešiem, 2020.11.22 11:41

Bizness

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju