Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija izsludina jaunu sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku uzņemšanu!

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku tīkls radīts ar mērķi stiprināt Latvijas kopienu potenciālu un palīdzēt rasties jauniem sociālajiem uzņēmumiem, kas spējīgi radoši un efektīvi risināt dažādus sabiedrības izaicinājumus. 

Kopš 2017. gada septembra aktīvi un radoši dažādu jomu profesionāļi brīvprātīgi Latvijas pilsētu un novadu iedzīvotājiem palīdz labāk iepazīt un izprast sociālās uzņēmējdarbības iespējas un nianses. 

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija vēlas paplašināt vēstnieku loku un nodrošināt to esamību vairākos reģionos, tādēļ aicina pieteikties vēstnieku tīklam cilvēkus, kuri vēlas aktīvi informēt sabiedrību par sociālās uzņēmējdarbības jomu un tās aktualitātēm un iedrošināt citus kļūt par sociālajiem uzņēmējiem. 

Vēstniekiem ir iespēja ne tikai sevi attīstīt, bet iegūt arī vērtīgus kontaktus, sadarbības un zināšanas. Vēstnieku pienākumos ietilpst aktīva vietējās sabiedrības informēšana par sociālās uzņēmējdarbības jomu un iespējām, savukārt asociācija palīdz vēstniekiem ar kontaktiem, zināšanām un pasākumu koordinēšanu.

Par sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku var kļūt ikviens, kurš redz sevi kā šīs jomas atbalstītāju. Vēstniekiem pašiem nav jābūt uzņēmējiem vai saistītiem ar sociālo uzņēmējdarbību, galvenais nosacījums ir interese par šo jomu un vēlme iedzīvināt sociālās uzņēmējdarbības idejas savā reģionā.

Vairāk par pieteikšanos vēstnieku tīklam var uzzināt Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas mājaslapā www.socialauznemejdarbiba.lv

Jautājumu gadījumā sazināties ar projektu aktivitāšu koordinatori Renāti Mencendorfu, [email protected], 29452874.

Sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku tīkls ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas un British Council Latvia iniciatīva ar mērķi veicināt sociālās uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.

Bizness

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju