LTRK aicina biedrus apdrošināt valdes locekļu un vadītāju atbildību

Rosinot samazināt dažādus ar komercdarību saistītos riskus, Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar SIA “Colemont FKB Latvia” aicina uzņēmējus pievienoties koppirkumam un ieviest “Direktoru un amatpersonu atbildības apdrošināšanu”. 

Vienotā pirkuma mērķis ir nodrošināt uzņēmējiem iespēju iegādāties biznesa darbībai un attīstības stabilitātei svarīgus instrumentus ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. “Direktoru un amatpersonu atbildības apdrošināšana” koppirkuma ietvaros pieejama LTRK biedriem. Apdrošināšanā iekļautas izmaksas par zaudējumiem, kuru cēlonis ir kļūda, neuzmanība, nevērība vai maldinošs paziņojums, kā rezultātā tiek nodarīts zaudējums trešajām personām, kreditoriem. Tāpat uzņēmēji tiek pasargāti no padomes locekļu, atbildīgo amatpersonu darbības vai bezdarbības rezultātā radītajiem zaudējumiem, kas radīti uzņēmuma akcionāriem.  

“Mēs turpinām strādāt pie pakalpojumiem, kas var palīdzēt mūsu biedriem attīstīt uzņēmējdarbību Latvijā, maksimāli novēršot potenciālos biznesu ietekmējošos riskus. Būtiski, lai uzņēmēji ikdienā var veikt savus faktiskos ar izvēlēto jomu saistītos pienākumus, ko nereti nav iespējams darīt dažādu apkārtējo apstākļu un valstī pieņemto normu dēļ,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Vadošo amatpersonu civiltiesiskā apdrošināšana sedz aizstāvības, zaudējumu samazināšanas, glābšanas un komunikācija izmaksas, kā arī kompensē dažāda veida radušos bojājumus, civilos un administratīvos sodus, krīzes vadības un citus zaudējumus. Līdz 20.decemtbim, piedaloties LTRK organizētajā koppirkumā, apdrošināšanu iespējams iegādāties ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

Plašāka informācija par koppirkumu, rakstot uz e-pastu [email protected].

Bizness

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju