Uzņēmēji var pieteikties finansējumam kopīgu produktu attīstīšanai un mārketingam ar igauņiem 4

Interreg Igaunijas-Latvijas programma š.g. 24. septembrī atvēra 4. konkursu, kura ietvaros sadarbības projektus kopīga produkta vai pakalpojuma izveidošanai, kā arī kopīgam produktu mārketingam, aicināti iesniegt mazie un vidējie uzņēmumi. Šajā konkursā no Eiropas reģionālā attīstības fonda kopīgu projektu īstenošanai ir plānots piešķirt aptuveni 1,5 miljonus eiro. Projektā jāpiedalās vismaz vienam MVU no Latvijas (Kurzemes, Pierīgas, Rīgas un Vidzemes reģioniem) un vienam MVU no Igaunijas (Dienvidigaunijas un Rietumigaunijas reģioniem). Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2019. gada 3.janvāris. Plašāku un detalizētāku informāciju par prasībām MVU un Interreg atbalsta priekšrocībām var gūt programmas mājaslapā – https://estlat.eu/en/for-applicants/for-4th-call-applicants

Interreg Igaunijas-Latvijas programma ir vērsta uz jau esošo mazo un vidējo uzņēmumu, kuriem ir savs funkcionējošs produkts vai pakalpojums, atbalstīšanu, paplašinot to iesaisti inovācijas procesos un vadot kopīgu jaunu produktu un pakalpojumu izveidi. Rezultātā ir sagaidāma to uzņēmumu skaita palielināšanās, kas piedalīsies pārrobežu biznesa veidošanā un ieviesīs tirgū kopīgi attīstītus produktus un pakalpojumus. Igaunijas-Latvijas programma jau ir atbalstījusi 15 MVU sadarbības projektus. 

Konkursa ietvaros tiek atbalstītas arī kopīgas pārrobežu iniciatīvas darba meklētājiem un darba devējiem. 

Konsultācijas par konkursa nosacījumiem ir pieejamas, un tās sniegs konsultanti programmas Kopīgā sekretariātā gan Rīgā, gan Tartu. Kontakti saziņai ir pieejami šeit -https://estlat.eu/en/contacts 

Igaunijas-Latvijas programma ir viena no 60 pārrobežu sadarbības programmām, kuras ievieš Eiropas Savienības iekšējām robežām pieguļošos reģionos. Programmu ievieš Igaunijas Finanšu ministrija, un tās īstenošanu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Kopējais atbalsts programmai ir 38 020 684 eiro. Igaunijas-Latvijas programma ir turpinājums 2007-2013 ieviestajai pārrobežu sadarbības programmai. 

Komentāri 4

bezugunsnavdumu

Nav nekā labāka par algotu darbu, bizness tas ir nodarbe avantūristiem, kam dzīvē kautkā pietrūkst.

pirms 2 gadiem, 2018.09.26 20:17

duksis4x4

Jātaisa cukurvates ražotne, lai abu valstu pensionāri vienreiz var saēsties cik tīk.

pirms 2 gadiem, 2018.09.27 10:58

bezugunsnavdumu

Šīs vilciens ir tālu prom, ka pat sliedes negrab. Paldies Krauklim, Valkas attīstības gravējam.

pirms 2 gadiem, 2018.09.27 13:59

bezugunsnavdumu

Lai arī par naudu papriekšu, 50 eur 3 stundās un ēd cik vēlies, projekts eksistē. Bet ūbagot tirgos kā tad, gaidiet ar maisu.

pirms 2 gadiem, 2018.09.29 13:57

Bizness

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju