FOTO: Izbauda skolotāju maizi 5

Skolotāju dienā tradicionāli stundu vadīšana daudzās skolās tiek uzticēta vecāko klašu skolēniem un uzaicinātiem citu profesiju pārstāvjiem. Šī ir iespēja sarūpēt svētkus un brīvu dienu pedagogiem un ļaut skolotāju maizi nobaudīt tiem, kas ikdienā ir policisti, žurnālisti, uzņēmumu vadītāji, kultūras darbinieki vai kādas citas profesijas pārstāvji. „Nav viegli, neapskaužam skolotājus, novaldīt klasi un ieinteresēt bērnis ir grūti,” tādi ir secinājumi, ko pēc novadītajām stundām atzina skolotāju aizvietotāji. 

Komentāri 5

bezugunsnavdumu

Tā nav maize, tā ir paradīze.
Atnāc darbā, padzer kafeju ar bulciņām, novelk 40 minūtes, laižot luni liekot divniekus pa labi pa kreisi, un atkal iedzer kafeju ar bulciņām. Trijos dienā jau esi mājās un guļi divānā.

Tēlo cik viss ir grūti, un alga maza, un visi slikti, bet no darba prom neej, jo kur nu vēl brīvi varēsi dzert kafeju, sēdēt siltumā un laist luni par nodokļu naudu, nenesot NEKĀDU KRIMINĀLATBILDĪBU, par bērnu likteņu kropļošanu, ka tikai sauja bērnu izaug par personībām un sasniedz kautko, parējie vergo gateros un maximās.

Tas ka vairākums izaug par vergiem ir tieša skolotāju atbidība.

pirms gada, 2019.10.04 19:19

veletajsv

Par bērnu likteņu kropļošanu vispirms ir atbildīgi viņu VECĀKI - tie bērnus rada, rāda savu piemēru ( kā veidot jebkuras attiecības), nostiprina agrīnā dzīves periodā viņu noturību pret jebkuru stresu vai iemāca bēgt no tā (ja iemāca, jo pagaidām māca tikai būt patērētājam). Skolotāju uzdevums ir tikai, iedot izglītību,zināšanas ( tas darbs nav viegls).
Un neredzu neko sliktu, ja skolotāja starpbrīdī iedzer kafiju!

pirms gada, 2019.10.04 21:50

bezugunsnavdumu

Nu ja nu ja, mediķi nav atbildīgi par nepareizo diagnozi un arī ārstēšanu ar nepareizām zālēm, kuras kaitē veselībai, bet par algu auro ka govis.

Ja skolotājs nav atbildīgs ne parko, tad kāda jēga no skolas un skolotājiem?

Ir virkne profesiju kur diplomu nepieprasa. Sākot ar uzņemēju.
Komercijas kursus pabeigt un aiziet.
Diploms vajadžigs vien ja ir vēlme sēde't nodokļu naudā, lai izturēt konkursu starp tādiem pašiem siltuma sēdēt gribētājiem.

Pareizi, un ar abām rokam esmu par, lai slēgt lauku skolas. Nebā jau zemnieki neiemācīs savam bērnam primāras vērtības, lasīt un skaitļot.

pirms gada, 2019.10.05 10:42

veletajsv

Nejauc dažādas lietas. Arī mediķi, bieži nav atbildīgi par to, ka cilvēks ir apzināti grāvis savu veselību. Piem. grūtniece visu grūtniecības laiku apzināti smēķē. Piedzimst mazulis ar plaušu problēmu, bet māmiņa skaļi klaigā, ka visi ārsti ir vainīgi. Pirms ārstu vai pedagogu vainot, ir jāpadomā, ko es esmu darījis ne tik labi vai nepareizi! Un atkārtošos, skolotājam mans bērns nav jāaudzina, to daru es! Bet skolotājam ir manam bērnam jāiemāca tas, kas paredzēts mācību programmā ( tā gan arī nav īsti adekvāta, bet par to skolotājs nav atbildīgs). Beigsim reiz par ienaidniekiem taisīt tās profesijas, bez kurām mēs kā sabiedrība , dzīvot nevaram.

pirms gada, 2019.10.05 15:53

veletajsv

Bet lauku skolas, tiešām ir jāslēdz. Nav mācību iestāde jāuztur dēļ padsmit skolniekiem. Bet! Ceļiem no laukiem un skolēnu transportam ir jābūt ideālam, lai tas lauku skolnieciņš varētu mācīties pilsētas skolā. Tas gan! Kamēr tā nav, tas ir lauku bērnu tiesību pārkāpums. Un nepiedāvāt bērnam internātu pilsētā, jo bērnam ir jāaug ģimenē.

pirms gada, 2019.10.05 15:56

Foto

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju