FOTO: Karstajās brīvdienās vasaru izbauda riteņojot 1

Ābeļu un ceriņu reibinošajā ziedēšanas laikā, kad saule termometra stabiņu uzkarsēja līdz pat plus 25 grādiem, uz Blomes pagasta Jeberleju devās nedaudz vairāk kā 120 velobraucēju, lai kopā atklātu Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra (TIC) aktīvo tūrisma sezonu. Tradicionāli tā iesākas ar velobraucienu “Ieriteņo vasarā”.

“Joprojām daudzi izvēlas nesteidzīgi atpūsties, un tieši tādi ir Smiltenes novada TIC velobraucieni, kurus ik gadu rīkojam kopā ar Santu Paegli. Priecē, ka tie pulcē pozitīvus, sirsnīgus un atvērtus cilvēkus. Patīkami, ka daudzi šeit ir no mūsu pirmā pasākuma, tas nozīmē, ka visu darām pareizi. Taču ikreiz satiekam arī jaunus cilvēkus, kas pie mums atbraukuši pat no attālākām pilsētām. Pēc velobrauciena redzu smaidīgus un laimīgus cilvēkus, kuri nāk klāt un saka, ‒ šādus pasākumus varētu rīkot biežāk,” gandarīts ir Smiltenes novada TIC vadītājs Modris Apsītis. 

“Ieriteņo vasarā” dalībnieki varēja izvēlēties kādu no trīs piedāvātajām distancēm, attiecīgi 13, 15 vai 41 kilometru garu. Braucot bija iespēja izbaudīt ne tikai skaisto dabu Blomes, Smiltenes un Brantu pagastu teritorijās, bet arī aplūkot tādas vietas un objektus kā Blomes muižu, Brandavu vējslotu priedi, Biksējas muižu, Jaunsmilteni, bioloģisko saimniecību “Ķeveiti” un citas.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Un kur Valkā līdzīgs pasākums? RIteņi nomai iepirkti vesela kaudze. Droši ka lētie ķīnas *** sen norakstīti.

pirms 8 mēnešiem, 2019.05.21 22:18

Foto

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju