FOTO: Komanda “VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” noslēdz sezonu

Ar sacensībām šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā, kas šomēnes notika Rīgā, riteņbraucēju komanda “VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” pielikusi punktu sezonai, ko jauno sportistu treneris Agnis Apse  raksturo kā garu un nogurdinošu, taču ar emocijām bagātu un tāpēc ar plus zīmi vērtējamu.

Uz sacensībām galvaspilsētā ieradās gandrīz 200 sportistu no visām Latvijas sporta skolām un atbilstoši savam vecumam veica viena apļa (5,9 kilometru) vai divu apļu (11,8 kilometru) distanci.

Komandu “VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” pārstāvēja astoņi sportisti. “Četri no viņiem kāpa uz goda pjedestāla. Komandai ir izcīnītas trīs 2. vietas un viena 3. vieta,” informē A. Apse.

2. vietu D vecuma grupā 5,9 kilometru distancē 20 dalībnieku konkurencē izcīnīja Olivers Jēkabs Skrapcis, 7. vietu – Dāniels Apse.

Visi pārējie komandas  “VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” sportisti sacentās 11,8 kilometru garā distancē. 2. vietu izcīnīja Klinta Zvejniece meiteņu C grupā un Nadīna Kučere junioru grupā. Eva Elīza Leikarte bija trešā ātrākā jauniešu grupā. 

“Starp zēnu C grupas dalībniekiem bija divi mūsu komandas pārstāvji, kuriem abiem šī bija pirmā tāda veida sacensību pieredze. Puiši cīnījās godam. 31 dalībnieka konkurencē Kristeram Stūrim ir 18. vieta, Ģirtam Harkinam –21. vieta. 

Zēnu B grupā komandas“VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” riteņbraucējs Egils Melderis izcīnīja  18. vietu.

Foto

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju