FOTO: Lielajā talkā Valkā talko vairākās vietās 2

Šodien Lielajā talkā Valkā talcinieki strādā Zāģzera apkārtnē. Šajā iedzīvotāju iecienītajā atpūtas vietā čakli pastrādāja Valkas novada domes darbinieki. Pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis lepojas, ka kopā ar Māri Pandalonu izdevās no krūmiem atbrīvot ezera malu. Deviņi talcinieki kopā brīvdabas estrādes teritoriju. Kopā ar viņiem strādāja arī novada domes Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs izpilddirektora vietnieks Guntis Bašķis. Savukārt Putraskalnu no krūmiem atbrīvoja, pērnās lapas grāba un lasīja atkritumus divas valcēniešu ģimenes - Sandra un Andris Veldres un Sarmīte un Normunds Briči. Viņi dzīvo netālu no šīs skaistās vietas, tāpēc nolēmuši to sakopt, lai ne tikai pašiem būtu gandarījums, bet arī pārējie teiktu, cik Valka ir sakopta un skaista vieta.

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Grābekļiem kāts par īsu, jābūt plecs augstumā. Bet pašus oranžos grābekļus labāk izmest un nopirkt Fiskars tur arī kāts uzreiz būs. Pie tam alumīnija un viegls. Tas kurš izdomāja 70cm platumu un idiots, kāpēc ne metru, pie mazākā platuma cilvēks mazāk nogurst un par brīnumu paveic darbu ātrāk.

pirms gada, 2019.04.28 09:06

bezugunsnavdumu

Bet ja mani īpaši uzlūgtu, ar dejām un dziesmām, es varbūt atnāktu ar Husqvarna lapupūtēju, visjaudīgāko no šobrīd pieejamiem, un cilvēkiem nebūtu jāstaigā ar grābekliem.

pirms gada, 2019.04.28 09:08

Foto

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju