FOTO: Notikušas pirmās “Vudlande” VBL, Smiltenes un Cēsu atklātā čempionāta izslēgšanas spēles

Uzsākot izslēgšanas spēļu ciklu svētdien, 10.martā, Smiltenes sporta hallē notika interesantas basketbola cīņas. Spēkiem mērojās 2.līgas komandas:

1.spēle – Smiltenes “99-tie” pret “Rūjjiena”.  1.ceturtdaļā līdzīga spēle, taču pēc tam “ 99-tie” iespēlējās un noteica toni laukumā. Gala iznākums 75:55 smilteiešu laba. Jāsaka, ka rūjieniešiem ļoti pietrūka viņu līdera Alberta Leskas.

2.spēle “Grotes” pret “Bonoparti”. Spēles sākums un otrā ceturtdaļa ļoti veiksmīga “Grotes” spēlētājiem, taču pēc tam 2.puslaikā “Bonoparti” pamainīja spēles taktiku un sāka izlieto ūdei sasmelt. Jāsaka, ka tas gandrīz izdevās. Pietrūka pavisam nedaudz. Spēles galotnē notika asa bezkompromisa spēle, kurā “Grotes” uzvaru tomēr nosargāja 57:55.

3.spēle - Cēsu “Metāla pasaule” pret Smiltenes BJSS U-17. Negaidīti, bet ļoti sīvi cēsiniekiem pretim spurojās jauie Smiltenes sporta skolas audzēkņi. Lai gan visu spēli smiltenieši bija iedzinējos, tomēr vēl 4 minūtes pirms spēles beigām, tie bija tikai 5-6 punkti. Bet pieredze tomēr ņēma virsroku. Pateicoties Jurija Timaško veiksmīgajai spēlei galotnē, cēsinieki svinēja uzvaru ar 76:65.

4.spēle“BK Smiltene 35+" pret “KK Valgamaa”. Tā bija spēle par tiesībām spēles uzvarētājam turpināt cīņas 1.līgas kausa izcīņas sacensībās. Spēle izvērtās spraiga un aizraujoša. Visu spēles gaitu kontrolēja smiltenieši, atrodoties nelielā vadībā, bet galotnē igauņiem padevās virākas veiksmīgas izspēles un rezultātu samazināt līdz minimumam. 4,4 sekundes līdz beigām smiltenieši vēl vadībā ar 69:67. Igauņiem auta izspēle un viņi to izdara perfekti. 3-punktu metiens ir precīzs un tas atnes viņiem uzvaru 70:69.

Sīkāka informācija par spēļu rezultātiem  un statistiku šeit.


Nākošās spēles svētdien, 17.martā Smiltenes sporta hallē:

11.00    4.vieta - PATA Strenči pret 5.vieta - Grundzāle

12.30    3.vieta - top! pret 6.vieta - Rakši

14.00    2.vieta - Apse pret  1.līga 7.vieta - 2.līga 2.vieta uzvarētājs KK Valgamaa

15.30   1.vieta - Vudlande pret 8.vieta - BK Cēsis 2/CPSS

Foto

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju