FOTO: Rīgā zied sakuras 1

Pandēmijas laikā katra iespēja izdoties ārpus mājām, apmeklēt kādu skaistu dabas objektu ir dubultvērta, jo esam ļoti ierobežoti izklaidēs. Joprojām nav ne teātra izrāžu, ne koncertu, arī doties pavasara ceļojumos ārpus Latvijas netiek rekomendēts un ir apgrūtinoši, atliek meklēt jaunus apskates objektus tepat Latvijā. Šobrīd sāk ziedēt pirmie pavasara košumkrūmi, pavasara ziedi un ļaudis dodas priecāties par tiem.

Viena no tādām TOP vietām ir Uzvaras parks Rīgā, kur sākušas ziedēt sakuras – Japānas ķirši. Garajās maija brīvdienās, kad daba uzdāvināja pa kādai siltai dienai, „Ziemeļlatvija” novēroja, ka Uzvaras parkā ābolam nebija, kur nokrist. Pie katra ziedošā kociņa veidojās pat rinda, jo nofotografēties gribētāju bija patiešām daudz. Rozā skaistums noteikti priecēs vēl kādu laiku, iespējams, ikdienā apmeklētāju ir krietni mazāk, tāpēc var apvienot būšanu galvaspilsētā ar sakuru apskatīšanu.  

Ja arī jūs apmeklējat kādu skaistu vietu, ieprieciniet “Ziemeļlatvijas” lasītājus, sūtot foto uz [email protected]

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Valkā, gar Ausekļa ielu, kur nozāģēja kautkādas trupes, varētu iestādit sakuras. Lai iela visā garumā ir rozā, kā Japanā.

pirms mēneša, 2021.05.05 21:41

Foto

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju