FOTO un VIDEO: Lieldienās Valkas un Valgas luteriskās baznīcas mācītāji tiekas aizlūgumā uz robežas 2

Šīs Lieldienas visā pasaulē tiek aizvadītas neierasti, jo dievnami ir slēgti, cilvēki spiesti palikt mājās un svētku sajūtu meklēt vien savās sirdīs. Ierobežojumi, kas noteikti pandēmijas dēļ liedz cilvēkiem pulcēties un veikt tradicionālos Lieldienu rituālus, tai skaitā apmeklēt dievkalpojumus baznīcās.

Svētdien uz Valkas un Valgas robežas Semināra ielā tikās Valkas – Lugažu evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Andris Reiters un Valgas luterāņu baznīcas draudzes mācītājs Margus Suvi, lai novadītu savdabību aizlūgumu abpus robežas. Mācītāji uzrunas viens otram teica krievu valodā, lūgšanas katrs skaitīja savā dzimtajā – latviešu un igauņu valodās, svētot Latvijas un Igaunijas tautas šajā tik sarežģītajā laikā.” Šobrīd cilvēku prātos valda apjukums, jo šādu situāciju piedzīvojam pirmo reizi. Ir liela neziņa, ierobežojumi, arī izmisums. Lūgsim un paļausimies uz Dievu, iziesim caur šīm grūtībām ar paļāvību un ticību. To, ko nevar cilvēks, Dievs spēj,” aicina A. Reiters. 
Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Mācītāji bez cimdiem. Ja sarokojās, tad vīruss aizgāja katrs savā pusē. Labi, ka tagad par drošību lemj valdība, citādi būtu kā mēra laikos, ar savu, viss dieva rokās.

pirms 8 mēnešiem, 2020.04.12 21:59

bezugunsnavdumu

Krauklis gan pie tautas neizgāja. Redzēts, BRĪVDIENĀ, ar dienesta audi pie Mego, ar iepirkumu maisu.
Tā tā mašīna arī tika nodzīta, ka jaunu ieevajadzējas par nodokļu naudu.
Pats pliks un nabags, nenopirkt no algas.

pirms 8 mēnešiem, 2020.04.12 22:02

Foto

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju