FOTO: Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas jaunās dienesta viesnīcas atklāšana 1

Vakar ar pasākumu "Atvērto durvju mirklis" atklāja jaunās Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas dienesta viesnīca. Atklāšanas pasākumā piedalījās visas iesaistītās puses ‒ Valkas novada domes, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas, projektētāju firmas "Arhitektes Ināras Caunītes birojs", būvniecības uzņēmuma "Woltec" pārstāvji, būvuzraugs Pēteris Gudrinieks un vietējie iedzīvotāji, starp kuriem kādreizējie Domes bulvāra 3 iedzīvotāji.

Savā uzrunā Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis atklāja, kāpēc tieši tika izvēlēta šī vieta jaunās dienesta viesnīcas izveidei. Priekšsēdētājs uzsvēra, ka objekts ir svarīgs ne tikai skolas mācību vides un iespēju kvalitātes paaugstināšanai, bet arī visai novada ekonomikai.

Jau no šodienas viesnīcā ierodas sportisti, lai piedalītos nometnē.

Jaunajā dienesta viesnīcā iespējams izguldīt 94 cilvēkus, bet tā kā jūlijā uz nometnēm ieradīsies 120 jauniešu plānots izmantotas arī vecā internāta telpas.

Kā pateicību par ieguldīto darbu Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija projektā iesaistītajiem pasniedza dāvanu kartes ar iespēju izbaudīt nakti jaunajā dienesta viesnīcā divām personām līdz 2119. gadam ar domu, ka arī pēc 100 gadiem viesnīca kalpos tikpat labā kvalitātē.

Pirmais Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas dienesta viesnīcas iemītnieks Kristians ir ģimnāzijas 11. klases skolēns. Lai gan mācību gads un eksāmeni beigušies, viņš ir nolēmis turpināt dzīvot kopmītnēs. Par jaunajām telpām viņš ir priecīgs, viņam šeit patīk. Kristianam tika pasniegta dāvana no skolas kā pirmajam kopmītņu iemītniekam.


Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Pēc 100 gadiem ja Krauklis tā turpinās, Valkas būs aizmirsts miests parādu jūgā, kur neviens negribēs dzīvot.

Kā skolēniem iet skolā, Kraukli? Pa Tirgus ielas ietvēm kur kājas var salauzt vai pa Oškalna ielas dubļiem?

pirms gada, 2019.06.05 12:15

Foto

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju