FOTO: Viņi pamodās agrāk, lai sagādātu jums pārsteigumu

Lai Smiltenes iedzīvotājus uzmundrinātu viņu ikdienas gaitās, Smiltenes novada Kultūras, sporta un mūžizglītības pārvalde ir parūpējusies par nelieliem, bet iepriecinošiem pārsteigumiem. Pirmo – saldo sveicienu – smiltenieši un pilsētas viesi saņēma trešdien, 15. jūlijā. Dažādās iestādēs, tirdzniecības un ēdināšanas vietās apmeklētājiem tika dāvinātas īpaši Smiltenes simtgadei izgatavotās konfektes. Ceturtdienas rīts iesākās ar otro pārsteigumu - apsveikumi Smiltenei «Bruģis runā».

Kamēr vairums pilsētas iedzīvotāju vēl gulēja, Smiltenes novada Kultūras, sporta un mūžizglītības pārvaldes komanda un brīvprātīgie pulksten 6 satikās Smiltenes centrā. «Smiltenes pilsētas ielās un bruģī atmirdzēsies rindas no dzejoļiem, kas dažādos laiku lokos veltīti Smiltenei,» saka Smiltenes novada Kultūras centra vadītāja Anda Avota.

Smiltenes novada Kultūras, sporta un mūžizglītības pārvaldes komanda un aktīvie jaunieši saka: «Hei, apstājies uz mirkli, apturi savu skrējienu un izlasi! Šie vārdi domāti arī Tev. Sveicam pilsētas svētkos!»

Trešo – noslēdzošo – pārsteigumu daudzi pilsētas iedzīvotāji piedzīvos piektdien, 17. jūlijā.

Sveiciens tapa sadarbībā ar Smiltenes novada bibliotēku.

Foto

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju