VIDEO: Rūjienieši iebilst pret pievienošanu Valkai 5

Spraigas debates un neizpratni daudzviet raisījusi arī šonedēļ piedāvātā novadu reformas karte. Kādēļ robežas novilkas tieši tā, jautā arī Rūjienas novadā. Vēsturiski šī teritorija ir saistīta ar Valmieru, tomēr jaunajā kartē iezīmēta vienā novadā ar Valku. 

Sižets par teritoriālo reformu no Rūjienas video 10 minūtē. 

Komentāri 5

bezugunsnavdumu

Skaidrs kā iebilst. Kuram būs patika dzīvot saitē ar izsaimniekotājiem un Valsts kases izzādzējiem?
Krauklis ta priecīgs, tiem +cilvēki, uz kā rēķinā ņemt jaunus kre dītus, bet kāda Rūjienai vai Naukšēniem saitear valkas ķipa attīstību.

Negrib ar tevi Kraukli cilvēki iet, tas nozīmē ko? Pareizi, ka Valka nav metropole un nekad nebūs, tikai tavās rozā sapņos.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.14 10:06

bezugunsnavdumu

Valkai jāpaliek vienai. Esošus novadus jāatdot Smiltenei un Valmierai, Valkas novadam nav nākotnes, Valsts kasē drīz nedos, ES fondi arī drīz prom, un atliks izmaksāt parādus.

Lai valcenieši arī maksā par savu ievēlēto klaunu.

Es 12.04.2019 oficiāli esmu deklarējies Valgā. Vairs nekādu nodokļu zagļu paradīzei.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.14 10:09

lukiasmi

Tu tak jau kādu gadu visus aģitēji deklarēties Valgā, apgalvojot, ka visiem interesentiem atļausi deklarēties pie sevis - Valgā. Melo vienā melošanā. Tipisks āksts, šoreiz smagi aplauzies, esi pieķerts savos bezkaunīgajos melos, idiot!

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.15 11:35

bezugunsnavdumu

Limits ir izsmelts. Vārtiņi ir ciet. Par šo vari pateikties savam elkam mērim utopistam, kurš izdomāja, ka visi bēg masveidā un igauņi atbildē atcela iespēju vienā dzīvoklī deklarēties ntiem cilvēkiem. Vairs tā nevar. Paliec sveiks kopā ar citiem Kraukļa bandas parādu jūgā.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.15 13:13

bezugunsnavdumu

Turklāt Igaunija ir svētzeme, kur visiem pēc kārtas salašņiem, dēļ pabalsta vai ārsta, kuri nedod pienesumu tai, respektīvi nestrādā, - nav vietas.
Ārstējaities Valmierā, jo Valkā jūsu mērim ir svarīgākie darbi veicami.

pirms 2 mēnešiem, 2019.04.16 19:58

Foto

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju