VIDEO: Viedoklis par protesta akciju Strenčos un iedzīvotāju neizpratni par reformu 8

Valcēnietis Ilvars Rullis vērtē vakardienas protesta akciju Strenčos. Viņš uzskata, ka akcijas aktīvistu publiskie izteikumi ir aizskaroši ne tikai Valkai, bet visiem valcēniešiem un kāds cilvēkus speciāli kūda, iestāstot viņiem nereālus scenārijus. Reformu virza politiķi ne valcēnieši.

Komentāri 8

veletajsv

Ja es dzīvotu tik progresīvā pilsētā ( vai vismaz Valku par tādu uzskatītu), nu nemaz mani neuztrauktu ko runā, kāds no Trikātas vai Ēveles , vai Strenčiem. Šī ir tā reize, ka valcēniešiem jāpaskatās "taisnībai acīs". Apvainoties var tikai tie ,kam paškritikas nav nemaz.

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.25 19:03

bezugunsnavdumu

Krauklim arī pie kājas ko runā citur. Maļ savu. Šīs kadrs arī laikam jau saņēma jūdas grašus. Būtu normāls vāktu balsis, ka valcenieši esot pret jaunpienācēju nodokļiem, ka neesam nespejnieki.

Bet Valkā visiem viss patīk. Pat opozīcija esot kabatas un īsā pavadā. Varu derēt jau tagad, ka ievēlēšanas gadījumā šīs kungs ies ar kraukli koalīcijā, nevis paliks ārpus.

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.25 19:47

bezugunsnavdumu

Un lai nesaņemt aizvainojumus, ka apēdīsiet svešo maizi. Ir jārīko mitingi Valkā un ārpus, ka Valka un valcenieši nav tas pats kas krauklis un esošais domes sasaukums.

Pagaidām ejot roku rokā ar kraukļa idejām, saņemsiet ne tikai šos maigos aizvainojumus plakātu veidā. Jaunpienācēji Jums spļaus arī sejā.

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.25 19:50

bezugunsnavdumu

Kur esot kaut viens maziņš pierādījums, ka valcenieši esot pret jaunpienācēju pievienošanos?
Ka neatbalsta kraukļa idejas? Ka nevajag Valkai ne Trikātu, ne Rūjienu, ne kādu vēl.
Kur? Nav? Tad par sava elka idejām arī jāsaņem nopelnīto.

Krauklis dienesta mašīnu nobrauca lupatās esot Saeimā katru otro dienu, tas ka jūs to apmaksāsiet tas skaidrs. Bet jaunpienācējiem kam par to maksāt?

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.25 19:53

lukiasmi

Valka ir godam pelnījusi šādu apkārtējo attieksmi, jo kā ubagi visiem cenšas, ko atņemt. Pašiem viss ir nolaists uz grunti nemākulīgi saimniekojot, tagad uz citu rēķina vēl vilks kādus gadus dzīvību. Cilvēki jau nav vainīgi, bet gan augstprātīgā vadība un ietrūdējusī amatu mantotāju kasta, kas kopš padomju laikiem stūrē Valku. Un, runājot par Valkas nozīmīgumu Latvijas vēstures kontekstā, neaizmirsīsim Pētera Stučkas komunistu asiņaino režīmu, kam galvaspilsēta arī vienu laiku bija Valkā! Tā kā nevajag tr par Valkas supernozīmi runāt, cienītie sveša labuma kārie putniņi!!!

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.26 07:54

nazis.ass

Valka un valcēnieši ne pie kā nav vainīgi. Atliek vien ieskatīties kartē, izpētīt ceļu tīklu un attālumus, lai saprastu, cik loģiska ir šo cilvēku vēlēšanās būt Valmieras novadā. Īpaši jau trikātiešiem, kuri var bez runāšanas tikai ar pirkstu parādīt, pa kuru ceļu var nokļūt Valmierā 15 minūtēs, kamēr uz Valku ceļu vajadzēs izstāstīt. Un tad vēl ar pieejamo pakalpojumu daudzumu un kvalitāti Valka nekādi nespēj sacensties. Vēl ir arī plānēnieši, kas ļoti cerēja, ka tiks pievienoti Smiltenei tur pat blakus.

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.26 09:27

panda13

AR lielām pūlēm noklausījos šo 17 minūšu ilgo penteri. Pašvaldības darbinieks, kurš pats nezina ko grib. Bet tas viņam piedodams, pasūtījums, citu neko nevarēja teikt. Mani šai runā interesē kāpēc Valkai vajag kaut kādu īpašo statusu? Par kādiem tādiem nopelniem. kaut kā dīvaini liekas, ka akcīzi samazina dē'Valkas dazīem spekulantiem. Tai pat laikā nedomā par to, ka grauj Igaunijas ekonomiku. Vienkāršas ļdomas, ka tik man, par pārējiem nošpļauties. Kāpēc cilvēkiem ar varu jāuzspiež tas, ko viņi negrib. Tiem pašiem Trikātas iedzīvotājiem, kāpēc jābrauc uz Valku pēc pakalpojumiem, un ceļa jāpavada stundas, ja pa 15 minūtēm var nokļut Valmierā. Un autobusi kursē ļoti bieži. Ko Valka var piedāvāt? Sižetā izsakās, ka Plāņi nolaisti, zāle nepļauta, bet Zvartava viss spīd un laistās. Varbūt Valkas centrā arī ir sakopts daudz maz, bet bet tālāk no centra, nav nekas.viss palaists pašplūsmā Kaut gan pierobeža autoostas apkārtnē arī ir ne tā labākā. Tad nu pirms runāt kaut ko publiski, vajag izdomāt ko runāt.

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.26 11:20

bezugunsnavdumu

Protams, ka vajag īpašo statusu. Un vēl subsīdiju no valsts, par kautko. Agrāk krauklis tak skriena ar ideju, ka visi deklarējās Valgā, tāpēc valstij jādotē Valku.

Ūbagot ideju krauklim netrūkst. Statusu, dotāciju, subsīdiju, citus novadus, svešos nodokļus, visu, - lai vēlāk lepni teikt, cik labs saimnieks esot, un kādā Valkai nākotne.

pirms 8 mēnešiem, 2020.02.26 12:57

Foto

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju