Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā septembrī

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 21. līdz 24.septembrim.

Jaunumu klāstā vairākas praktiska un psiholoģiska rakstura grāmatas. Izdevniecība “Zvaigzne ABC” laidusi klajā Latvijā pieredzējuša un populāra pasākumu vadītāja Zigmunda Freiberga grāmatu “Pasākumu vadīšanas māksla : kā to apgūt un lietot jebkurā ar uzstāšanos saistītā jomā”. J.Ē. Niedrīša grāmatā “Meklējiet un jūs atradīsiet” izskatīta inovāciju vadīšana kā valsts, tā uzņēmumu līmenī, kas ir nozīmīga gan sabiedrības attīstībai, gan uzņēmumu konkurētspējas izaugsmei.

No psiholoģiska rakstura grāmatām lasītājus uzrunājoša ir Ulda Ūdra grāmata “No otras puses”, kurā galvenā doma ir šāda: “Ja pārstāsi skatīties slimības virzienā, tev ir iespēja satikt veselību, ja palaidīsi vaļā savu veco personību un attīstīsi savu jauno personību, var atnākt veselība un spēks.” Grāmatā “Zudušās saiknes” autors aicina meklēt depresijas īsto iemeslu un risinājumus, lai mazinātu depresijas negatīvo ietekmi uz dzīvi.

Rokasgrāmata “Izaudzināt brīnišķīgu bērnu. Montesori metode” noderēs gan vecākiem, kuri nolēmuši bērnu audzināšanā izmantot Montesori pieejas elementus, gan ikvienam, kas vēlas padarīt sava bērna ikdienu krāsainu, radošu un jēgpilnu.

Daiļliteratūras piedāvājuma klāstā tādi latviešu autori kā Ēriks Kūlis, Arnolds Auziņš, Kornēlija Apškrūma un Inga Ābele.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 25. septembrī.

Aicinājums izmantot Valkas bibliotēkas elektronisko katalogu, lai pasūtītu vēlamās grāmatas vai žurnālus! Reģistrētie bibliotēkas lietotāji kopkataloga sadaļā "Mana bibliotēka" var veikt grāmatu/resursu pasūtīšanu, termiņa pagarināšanu, var redzēt savus datus par izsniegtajām un pasūtītajām grāmatām/resursiem.

 

Izglītība

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju