Smiltenē simto dienu skolā atzīmē pirmklasnieki

Smiltenes vidusskolā pirmo klašu skolēniem par tradīciju kļuvis pasākums, kurā tiek atzīmētas pirmās simts skolā pavadītās dienas. Šajā mācību gadā lielo notikumu paši jaunākie skolēni piedzīvoja 7. februārī.

“Katra klase skatītājiem dāvināja priekšnesumu un pēc tam visi kopā ar skolotājām, bērnudārza audzinātājām un viesskolotājām Santu Sāri-Geržu un Zani Teteri no aģentūras “OLEE” gāja rotaļās, dejoja un priecājās par šo skaisto un brīnišķīgo dienu. Pasākumā tika minētas mīklas, daudz dziedāts, dejots un rēķināts, bija arī neliela zināšanu un prasmju pārbaude,” informē Baiba Vahere.

Smiltenes vidusskolā 2019./2020. mācību gadā ir četri pirmo klašu kolektīvi. 1.a klase bija sagatavojusi skaistu un atraktīvu ritmikas priekšnesumu; 1.b klases skolēni rādīja, ko viņi šajā laikā iemācījušies angļu valodā; 1.c klases bērni pastāstīja un izdziedāja, kā viņi pirmajās simts skolas dienās apguvuši matemātiku; 1.d klase priecēja ar 17 kadriem no pirmklasnieka dzīves skolā. No tiem spilgtākajos bija redzams, ka viņiem patīk pārbaudes darbi latviešu valodā un kontroldarbi matemātikā. Daži skolā vislabprātāk mācās, lasa un rēķina, citiem ļoti patīk braukt uz baseinu, satikt draugus un starpbrīžos atpūsties. Bet galvenais, ka viņi visi uz skolu nāk ar prieku.

Arī bērnudārza audzinātājām sirds mierīga, redzot, cik viņu acu priekšā izaugušie bērni skolā jūtas laimīgi. “Katrs no jums vienmēr paliks mūsu sirdī! Mēs priecājamies par jūsu veiksmēm un panākumiem mācībās! Arī par to, ka sportojat, mācāties mākslas un mūzikas skolā.

Un jūtam līdzi, ja kādam ir bēdas. Ceļā uz virsotnēm jāpārvar ne viena vien grūtība. Vēlam jums veiksmīgas skolas gaitas, skolotājiem izturību un vecākiem  pacietību,” pasākumā vēlēja pirmsskolas audzinātājas. Zinātkārie un dzīvespriecīgie skolēni savām bijušajām bērnudārza audzinātājām uzdāvināja grāmatiņu, kurā apkopoti spilgtākie iespaidi par viņu pirmajām simts dienām skolā. Savukārt paši noslēgumā saņēma godam nopelnītu medaļu, kas nesīs veiksmi, vienmēr atgādinās par to, cik viņi visi Smiltenes vidusskolā ir ļoti gaidīti, un atgādinās par mērķiem, kas noteikti tiks sasniegti.

Izglītība

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju