Smiltenes vidusskolā aizvadīta Emocionālās labsajūtas nedēļa

Klāt pavasaris! Taču šī ziema bijusi pārpilna dažādiem, ne tiem vieglākajiem izaicinājumiem, kas var novest pie spēku izsīkuma. Lai ikvienu straujajā dzīves tempā rosinātu kaut uz brīdi apstāties un parūpēties arī par sevi, Smiltenes vidusskolas skolēnu pašpārvalde no 19.līdz 23. aprīlim rīkoja Emocionālās labsajūtas nedēļu.

Skolēni un skolotāji katru dienu e - pastā saņēma vēstuli, kurai pievienotajos failos pašpārvaldes jaunieši dalījās ar veselību stiprinošiem un garu uzmundrinošiem ieteikumiem.  Uzrunātos iepazīstināja ar interesantiem, vēl nedzirdētiem hobijiem un vērtīgām, Smiltenes vidusskolas bibliotēkā pieejamām grāmatām (visi interesenti ar tām var iepazīties arī skolas blogā). Arī ar izglītojošu un  uzjautrinošu filmu ieteikumiem, garšīgām un veselīgu ēdienu receptēm, kā arī ar emocionālo veselību stiprinošu rīta un vakara rituālu piedāvājumiem.

E – pasta vēstulēs pienāca darbu plānotāju paraugi un ieteikumi, kā soli pa solītim sasniegt lielus un mazus mērķus. Pašpārvaldes jaunieši dalījās ar informāciju par to, kā tikt galā ar stresu un vakarā vieglāk iemigt. Skolēni un skolotāji saņēma trikus efektīvai informācijas meklēšanai, iedvesmojošus citātus un video ar stiepšanās vingrinājumiem.

Priecājamies par ikvienu, kura dzīvē šie ieteikumi ienesa pozitīvas pārmaiņas!

Paldies Smiltenes vidusskolas jauniešu enerģiskajai pašpārvaldei, īpaši Ance Natai Pilsniburei, par pasākumā ieguldīto darbu!

Izglītība

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju