Strenču pamatskola piedalās Latvijas skolu Ziemas festivālā

Piektdien, 19. februārī sākās Latvijas skolu Ziemas festivāls, šoreiz gan virtuāls. Festivālam pieteikušās 109 skolas no visas Latvijas un sacensībām reģistrējušies vairāk nekā 1800 skolēnu, tajā skaitā arī Strenču pamatskola un deviņi tās skolēni.

Sacensības risināsies individuāli un tā būs iespēja skolēniem pēc ilgāka pārtraukuma izbaudīt sportisku svētku sajūtu un sacensties ar rezultātiem gan skolas, gan visas Latvijas mērogā.

Ziemas festivāls notiek virtuāli, skolēniem sacenšoties katram atsevišķi un izmantojot mobilos telefonus. Rezultāti tiks fiksēti ar skolēnu pašu viedtālruņu vai sporta pulksteņu GPS lietotnēm, tādā veidā krājot kilometrus kopvērtējumu ieskaitē. Uzvarēs tas, kurš sakrās visvairāk kilometru. Bērni un jaunieši varēs gan slēpot un snovot, gan arī skriet, iet pārgājienos vai nūjot, lai sacensības varētu notikt arī tad, ja ziema atkāpjas.

Katrai skolai ir iespēja pieteikt 30 dalībniekus. Lielākajām skolām tā ir konkurence starp dalībniekiem, lai piedalītos, mazajām skolām – iespēja gandrīz katram, kurš uzdrošinās būt aktīvs.

Festivāla aktivitātes plānotas līdz 4.martam. Festivālam var pievienoties jebkad – arī šodien, sazinoties Strenču pamatskolas sporta skolotājiem.

Rezultātiem var sekot līdzi ŠEIT

Festivāla mājaslapa apskatāma ŠEIT

Izglītība

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju