Strenču pamatskolas audzēkņi pieteikušies “Ledus gladiatoru” sacensībām

Latvijas skolu lielākās slidošanas sacensības “Ledus gladiatori 2020/21” pielāgojas šī brīža situācijai valstī un aicina jauniešus būt fiziski aktīviem dabā. Projekta mērķis un ideja paliek nemainīga – motivēt bērnus un jauniešus būt aktīviem un sportot.

Klases audzinātāju aicinājumam piedalīties pieņēma Strenču pamatskolas 7. un 9.klases.

Skolēniem un pedagogiem bija sagatavoti seši uzdevumi ar piemēriem, kas bērniem un jauniešiem, mācoties attālināti, palīdz izprast veidus, kā sportot dabā ārpus skolas sporta zāles. Skolēniem bija jātiek galā ar uzdevumiem un jāapkopo vienā klases video. Bija jāveic līkloču skrējiens un lēcienu vingrinājumi, izmantojot objektus pie skolas vai pilsētvidē, uzskatāmi jāparāda slidošanas pamatprasmes, komandai jāveic apļveida skrējiens dabā un ap lielu objektu vidē. Noslēgumā klasei bija jāapliecina sava degsme līdzi jušanā.

Iesūtīto materiālu vērtēšanā tiks ņemts vērā: draudzība, radošums, sportiskās aktivitātes un projekta simbolikas iesaistīšana. Iesūtītie materiāli tiks vērtēti: 4.–6., 7.–9. un 10.–12. klašu divīzijās.

Noskatieties Strenču pamatskolas 7.un 9.klases pieteikumu “Ledus gladiatoru” sacensībām un atpazīstiet Strenču pazīstamos objektus ziemas sniegā!

7.klases pieteikums apskatāms ŠEIT

9.klases pieteikums apskatāms ŠEIT

Izglītība

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju