Vieni iegūst, citi zaudē Zaļo karogu

Ekoskolu programma ir plašākā ilgtspējīgu skolu programma Latvijā, kuras ietvaros tūkstošiem skolēnu ikdienā darbojas vides izglītības veicināšanā. Šogad jau 183 izglītības iestādes saņems Ekoskolu programmas apbalvojumus par sasniegumiem vides izglītībā.

Ikgadējais Ekoskolu apbalvošanas pasākums notika 22. septembrī no pulksten 11 līdz 13 tiešraidē Vides izglītības fonda Facebook platformā. Kā vēsta Vides izglītības fonds, Starptautiskais Zaļais karogs, kas ir augstākais Ekoskolu kustības apbalvojums, 2020./2021. mācību gadam piešķirts kopumā 110 izglītības iestādēm, tajā skaitā Bilskas pamatskolai un Valkas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādei «Pasaciņa».

Zaļo karogu piešķir izglītības iestādēm, kuras ir parādījušas vislabāko sniegumu. Tā ir prestiža vides kvalitātes zīme, ar ko lepojas skolas visā pasaulē.

Pretēji iepriekšējiem gadiem, šoreiz Smiltenes vidusskolai pasniegs Latvijas Ekoskolu sertifikātu. Kopumā 2020./2021. mācību gadam sertifikātu piešķirs 52 izglītības iestādēm. Savukārt pateicību par ieguldīto Ekoskolu programmas kustībā saņems Ēveles pamatskola.

Izglītība

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju