Notiks Smiltenes novada vokālo ansambļu koncerts-skate

Sestdien, 16.februārī, plkst.19.00 Blomes tautas namā ikviens mīļi gaidīts uz Smiltenes novada vokālo ansambļu koncertu-skati „Ar mīlestības pinekļiem”.
 
Smiltenes novada vokālo ansambļu koncerts-skate notiks jau trešo gadu. Par tradīciju tapušie sadziedāšanās svētki vienkopus pulcēs visus novada vokālos ansambļus, lai atrādītu gan sev, gan citiem, kā gada laikā ansamblis mainījies un pilnveidojies.
 

Katru gadu šos svētkus ir uzticēts organizēt kādam pagasta tautas namam, šoreiz Smiltenes novada vokālos ansambļus uzņems Blomes tautas nams. Tautas nama vadītāja Gita Skadiņa aicina ikvienu, kuram dziesma sirdij tuva, uz vokālo ansambļu koncertu-skati, kas būs kā svētki pavasarim un mīlestībai. Kā īpašie vakara viesi uzaicināti komponists Jānis Lūsēns un dziedātājs Uģis Roze.  

Koncertā piedalīsies Smiltenes sieviešu vokālais ansamblis „Undīnes”, Launkalnes pagasta sieviešu vokālais ansamblis „Anemones”, Blomes pagasta sieviešu vokālais ansamblis, Grundzāles pagasta sieviešu vokālais ansamblis „Prieks, kur tu rodies?", kā arī Blomes pagasta vīriešu vokālais ansamblis, kas vokālo ansambļu koncertā-skatē piedalīsies pirmo reizi.
 
Ieeja uz koncertu ir bez maksas, tāpēc esiet ikviens mīļi gaidīts!

 

Kultūra un Izklaide

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju