Blomē: Gandrīz neticams stāsts

Blomes tautas namā pirmo reizi viesosies “Teātris TT” no Rīgas. 8. februārī pulksten 19 skatītājiem piedāvās komēdiju “Daudz laimes ikdienā!”.

“Kurš gan var noliegt, ka sapņu īstenošanās var darīt mūs laimīgus? Un tad taču mēs darītu laimīgus arī visus apkārtējos! Tā domā arī pavisam mūsdienīga sieviete Anita, kura atved mājās pārsteigumu vīram – ideālu mīļāko, kurš turklāt ir gatavs kļūt par patiesu šīs ģimenes locekli. Vēl pārsteidzošāk ir tas, ka sievas izredzētais vīram nebūt nešķiet jelkādā veidā pārāks...” igauņu populārā dramaturga Jana Tettes teikto atstāsta  Blomes tautas nama vadītāja Gita Skadiņa.

Tā izrādē sākas gandrīz neticams stāsts, kurā ikviens spēs ieraudzīt pats savu dzīvi no malas un pasmieties par šķietami pierastām lietām. Iestudējuma veidotāji brīdina – šīs izrādes smiekli var mūs mainīt, bet tikai uz labu.

Igauņu dramaturga lugas režisors ir Juris Strenga, laulātā pāra lomās – Anna Putniņa un Juris Hiršs, negaidītais mīļākais – Marģers Eglinskis, bet kaimiņienes Anniņas lomā Terēze Lasmane.

Fakti: Īsumā pat “Teātri TT”
Aktieru pašiniciatīvas veidots teātris no Rīgas
Tradicionāli piedalās Latvijas teātru labākie aktieri
Izrādes parasti tiek veidotas netradicionālās telpās
Kopš dibināšanas dienas 2000. gadā “Teātris TT” ir veidojis gan bērnu, gan pusaudžiem adresētus iestudējumus, gan populāras komēdijas un klasiku
Izrādes vairākkārt nominētas, kā arī teātris saņēmis balvas par sezonas izcilākajiem teātra dzīves sasniegumiem
*Informācijas avots: no interneta

Kultūra un Izklaide

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju