Smiltenes Tautas teātris aicina pulkā jaunus dalībniekus

Jau tuvākajā laikā Smiltenes Tautas teātris uz viņu režisors Agris Māsēns uzsāks darbu pie jaunās brīvdabas izrādes. Kolektīvā gaida jaunus dalībniekus-vīriešus vecumā no 25-35 gadiem.

Lai kļūtu par aktieri Smiltenes Tautas teātrī nav nepieciešama iepriekšējā pieredze aktiermākslā, vien vēlme atklāt sevī jaunas šķautnes, pilnveidot publiskās uzstāšanās prasmes, iepazīt jaunus cilvēkus un vienkārši labi un saturīgi pavadīt laiku. Izrādes “Daži vasaras vakari zem saules” galvenās lomas atveidotāja Dana Langenfelda, kurai iepriekš nebija aktiermākslas pieredzes, teic: 

“Spēlējot teātri, es iepazinu daudz radošu un interesantu cilvēku. Darbs kopā ar profesionālu režisoru lika vairāk piedomāt un attīstīt publiskās uzstāšanās prasmes, iepazīt teātra mākslas aizkulises un atklāt sevī personības šķautnes, kuras iepriekš neapzinājos. Interesanti ir izspēlēt dažādus likteņus un dažādus sevis veidolus.”

Tās pašas izrādes aktrise Ieva Stauvere aicina uzdrīkstēties un izmēģināt spēkus teātra spēlē:

“Uz Smiltenes Tautas teātri es atnācu, jo man patīk aktīvi, interesanti un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku. Kā arī-neviens nekad nezina, uz ko viņš ir spējīgs, līdz nav izmēģinājis, uzdrīkstējies! Mans lielākais ieguvums ir teātra kolektīvs, kuri kļuvuši par maniem draugiem, labs garastāvoklis un pozitīvas emocijas ikkatrā satikšanās reizē. Un es zinu, atmiņas būs tā vērtas! Esmu ļoti pateicīgai, ka tieši mūsu teātra kolektīvu vada režisors Agris Māsēns un ka man ir tas gods viņu pazīt.”

Uzdrīksties, piesakies un kļūsti par Smiltenes Tautas teātra dalībnieku! Interesentus aicinām pieteikties Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, pie dežuranta, vai tālruni 28688101 (Madara). 


Kultūra un Izklaide

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju