Trikātas pagastā mainās vadība 16

Turpmāk pagasta pārvaldes vadītājas pienākumus veiks bijusī lauku attīstības speciāliste Inga Ozoliņa.

 

Trikātas pagastmājā vēl strādā Beverīnas novada attīstības nodaļas vadītāja Cilda Purgale, kas līdz novada pašvaldības vēlēšanām bija pagasta padomes priekšsēdētāja, pagasta saimnieciskās daļas vadītājs Harijs Upenieks, kā arī darbojas Trikātas bibliotēka ar vadītāju Ingu Janīti.

 

Pārvaldes vadītājas amata pienākumos būs jāatbild uz iedzīvotāju jautājumiem, jākārto izziņas un citi dokumenti, jāiekasē nauda par nekustamajiem īpašumiem un komunālajiem maksājumiem. Drīz Trikātā varēs deklarēt arī dzīvesvietu.

 

Savukārt kultūras nama ēkā iedzīvotājus pieņems sociālā darbiniece Ināra Bringina un Beverīnas novada Bāriņtiesas priekšsēdētāja Dace Sēne. Novada Dzimtsarakstu nodaļa un grāmatvedība atrodas Brenguļos, bet administratīvais centrs - Mūrmuižā.

Komentāri 16

trikātiete

Labi, ka tagad visu uzzinu ziemeļlatvijas mājas lapā. Trikātā to nekur nevar uzzināt - ne darba laiki, ne pieņemšanas laiki, ne telefonu numuri. Un ko lai dara tie, kuriem nav interneta?
Jaunais novads jau darbojas 2 mēnešus, bet skaidrības tāpat nekādas. Visi saka, ka krīze, bet Beverrīnas novadā ir pat jauni amati, palielinātas algas utt.

pirms 11 gadiem, 2009.09.07 14:22

Trikata

Trikāta paliek Trikāta, vietējais iedzīvotājs vnm visu tur uzzina pēdējais!

pirms 11 gadiem, 2009.09.07 16:21

kaimiņi

Veiksmi darbā un izturību turpinot iesāktos darbus un daudz jaunu ideju!

pirms 11 gadiem, 2009.09.10 17:45

FORŠI

JAUNI AMATI,JAUNAS SKAISTAS ALGAS NO PIRMĀS DIENAS.

pirms 11 gadiem, 2009.09.11 13:51

nesaprotu

biju pirmajā septembrī Trikātas skolā, krīzi nejutu. tie paši darbinieki (3 virtuvē, lietvede, direktores vietnieki, apkopējas utt.). nuja, samazināja jau skolotāju algas, bet pārējos jau tas neskāra. tagad skolotājs saņem mazāk par apkopēju. nu ir laiki pienākuši!
arī pagasta un novada robežās: soc.darbin. un bāriņtiesas algas 400 lati un vairāk, novadu pārvalda priekšnieks, divi vietnieki, izpilddir. un 3 pārvaldnieki. ļoti laba struktūra krīzes laikā!visiem vēl degviela jāatmaksā,lai šie uz darbu tiek. par manu ceļanaudu neviens nebēdā!
nu nepietiks tās naudas!ko tad?

pirms 11 gadiem, 2009.09.12 13:17

super

Cerēju ka pie mums nav tāpat kā citūr, bet nekā- pirmais galvenais uzdevums jaunievēlētajiem deputātiem bija un ir cīniņš par SAVU ALGU, ko un kā parastie mirstīgie darīs un saņems- pilnīgi vienalga, jo ievēlēti taču viņi jau ir.
Piekrītu tam kurs nesaprot, bet cerības vietā ka nu novadā būs mazāk vadības un viss kompakti, reāli vēl vairāk vietnieku, darbinieku ( ar lskaistām algām, transportiem utt)
Pārsteidz sociālā dienesta vadītājas alga( iepriekš pagasta sekretāre) , bez problēmām ielec no viena krēsla otrā.Protams atvainojos, ja viņai ir sociālā darbinieka izglītība, tad jau viss kārtībā, bet manuprāt tādas nav.......

pirms 11 gadiem, 2009.09.14 11:42

Paskaidrošu

"Nesaprotu" - iepazīstieties ar domes lēmumiem (protokoli, nolikumi ikvienam pieejami novada domē 'Pagastmājā") par struktūru, algām un citiem jautājumiem un nebaumojiet. Domes priekšsēdētāja vietnieki nav algoti darbinieki un aizstāj priekšsēdētāju viņa prombūtnē (atvaļinājums, slimība), novadā ir 2 pārvaldes un to vadītājas - Trikātā un Brenguļos, kas vienlaicīgi pilda arī sekretāres, lietvedības un/vai kasieres pienākumus. Ceļa izdevumus darbiniekiem neatmaksā. Ja vēl kādas neskaidrības - visu var uzzināt novada domē personīgi vēršoties. Arī domes sēdes ir atklātas un tās var apmeklēt ikviens iedzīvotājs.

pirms 11 gadiem, 2009.09.15 11:28

Par skolām

Var šausmināties par skolotāju zemajām algām, bet kāda tiem slodze? Nejauši gadījās redzēt Kārķu pamatskolas datus - 1. klasē 8 bērni, 2. klasē - 5 bērni, 3. klasē - 7, 4. klasē - 8, 5. klasē - 4, 6. klasē - 6, 7. klasē -5 bērni utt. Visā skolā bērnu tik, cik pilsētas skolas divās klasēs. Tikai tad, kad būs spiesti neuzturēt dārgās mazās skolas un apvienoties lielās, skolotāji varēs saņemt normālu algu.

pirms 11 gadiem, 2009.09.15 13:34

Tas pats vecais

Ir jāatzīst veca patiesiba- nevar uzcelt jaunu ēku ar veciem "Būvmateriāliem". Diemžēl iedzīvotāju nespēja saredzēt dažu cilvēku slimīgās, personīgās ambīcijas ,Trikātu jaunajos apstākļos var novest ļoti neapskaužamā situācijā.Esam ievēlējuši divas labas deputātes un vienu ļoti ambiciozu, egoistisku un ļoti demagoģisku " Veco kadru". Trikātas deputāti reāli strādā opozīcijā. īstenībā ir noprotams , ka abas pārējās deputātes ir gatavas strādāt konstruktīvi un kopīgi risināt jaunā novada problēmas. Diemžēl šis " Vecais Kadrs" ietekmē arī viņas un liekās ,ka viņām brižiem ir milzīgs diskomforts, jo jāatbalsta it kā Trikātas intereses, bet tās nezin kāpēc ir sinonīms dažu personu autokrātiskajām interesēm. Tā mēs nekur netiksim ! Varbūt vajadzētu arī visiem pārējiem runāt atklātu valodu un vienreiz teikt taisnību atklāti, kā to ,starp citu ,arī bieži vien prasa pats " Vecais kadrs". Tas gan netraucē pēc tam to , vai citu personu ,pēc tam nolamāt par pēdejo idiotu un stulbeni. Tāda sajūta ,ka mums Trikātā 15 gadu laikā ir izaudzis pilnīgi nekļūdīgs " Ideāls ". Ak, kā vajadzētu gan apsēsties un padomāt ! Mums visiem!

pirms 11 gadiem, 2009.09.18 08:43

nodokļu maksātājs

Ļoti vēlētos redzēt aprēķinus par ieguvumu pārvalodes aparāta uzturēšanā apvienojoties 3 pašvaldībām,t.i., kopējo naudas izlietojumu algās līdz 1. septembrim un pēc 1.septembra. Nebaumosim, bet runāsim ar skaidriem faktiem!

pirms 11 gadiem, 2009.09.19 15:05

arī nodokļu maksātāja

Nu šeit jau gan laikam nebūs īstā vieta, kur par to interesēties un gaidīt atbildi.

pirms 11 gadiem, 2009.09.21 15:02

Sociālais darbs Trikātā zem katras kritikas,pareizāk tāda vispār nav- tikai saņmem algu... tā vietā lai palidzētu slimu vientuļu pensionāru iekārtot pansionātā - piedāvā viņam vispirms lai pārdod pagastam 3 istabu dzīvokli...forša palidzība , ne? Pirmā doma par materiālo, nevis par reālu palīdzību...labi, ka ir tik atsaucīgi un draudzīgi kaimiņi, kas gan ārstu izsauc, gan palīdzību sniedz....pašvaldibas darbiniekiem tas pie kājas...KAMDĒĻ TAD JŪS TUR SĒŽAT- LAI ALGAS SAŅEMTU JEB REĀLI KO DARĪTU UN PALĪDZĒTU?

pirms 10 gadiem, 2009.10.01 15:49

praktiskais trikātietis

Ja nu tiem, kas cītīgi seko līdzi novada krīzes štatu un algu sarakstiem, ir iespēja un interese salīdzināt citus KRĪZES NOVADUS(piemēram Strenči-Plāņi), tad tur gan ir "Piepirkti klāt krēsli". ko par Trikātu nekādi nevaru teikt.Jautājiet, un Jums tiks atbildēts.

pirms 10 gadiem, 2009.10.07 06:33

nesaprotu

Protams, viss ir atklāts, par visu var pārliecināties, bet neba jau man laika piedalīties tais domes sēdēs. Un nebaumoju - es nepieminēju, ka priekšnieka vietniekiem algas maksā, es to milzīgo struktūru uzskaitīju. Un vienalga algas ir "uzpūstas". Labi, transportu ta neatmaksā, bet uz darbu ta ved ar mašīnu.
Un var jau arī daudz ko paskaidrot novada ziņotājā vai mājas lapā. Kas nu notiks, ja gandrīz 3000 ziņkārīgo sāks ierasties uz domes sēdēm?

pirms 10 gadiem, 2009.10.14 13:02

Sociālā

Ar kuru datumu kultūras nama ēkā iedzīvotājus pieņems sociālā darbiniece Ināra Bringina? Cik eju tur, tik kabinets ciet? Vai tiešām man savas vēlmes jāstāsta citu cilvēku klātbūtnē?

pirms 10 gadiem, 2009.10.14 13:05

invalide

socālais darbs nav ir darbinieks. redzu ka algas labas bet kāpēc nav palīdzība.Paziņa dzīvo Brenguļos, salīdzinu ar to kas notiek tur, kāda palīdzība tur, tad mums nekā.Brenguļos socālā darbiniece brauc mājās, izrunājas, dod padomus.Kā es tajā otrajā stāvā lai tieku.

pirms 10 gadiem, 2009.10.20 12:24

Beverīnas novads

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju