Brīvdienās dzēsti ugunsgrēki Smiltenes un Strenču novados

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Ziemeļlatvija” informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Piektdien, 22.janvārī, plkst. 17.41 tika saņemts izsaukums uz Dzirnavu ielu Smiltenē, kur dega šķūnis 7m2 platībā. Plkst. 18.55 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 19.48 ugunsdzēsēji glābēju palīdzība bija nepieciešama Smiltenes novada Palsmanes pagastā, kur dega autobusa motortelpa un salons 3m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja autobusa akumulatoru.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Strenčos, kur dega kūpinātava 5m2 platībā (likvidēts pirms VUGD ierašanās).

Kopumā aizvadītajās trīs diennaktīs visā Latvijā VUGD saņēma 89 izsaukumus – 30 uz ugunsgrēku dzēšanu, 40 uz glābšanas darbiem, bet 19 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju