Ērģemes pagastā degusi meža zemsedze

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1.jūlija plkst. 6.30 līdz 2.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 10 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 14.07 tika saņemts izsaukumus uz Gulbenes novada Lizumu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ugunsgrēks izcēlies vienstāvu ražošanas ēkā un izveidojies liels piedūmojums. Plkst.

17.59 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tajā 315m2 platībā dega trīs ventilatori, kalte, elevatora transportēšanas lenta un šķelda uz tās.

Plkst. 19.26 izsaukums saņemts uz Viļķenes ielu Ozolainē, kur ar atklātu liesmu dega garāža 15m2 platībā. Plkst. 20.45 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 00.53 izsaukums saņemts uz Miera ielu Gulbenē, kur dega vienstāva neapsaimniekota ēka un šķūnis 66m2 platībā. Plkst. 3.13 ugunsgrēks likvidēts.

Vēl ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Kocēnu novada Kocēnu pagastā, kur dega sausā zāle 20m2 platībā, Valkas novada Ērģemes pagastā, kur dega meža zemsedze 900m2 platībā, Beātes ielā Valmierā, kur no vieglās automašīnas bija noplūdusi gāze, kā arī Rūjienas novada Vilpulkas pagastā un Smiltenes novada Bilskas pagastā, kur bija nepieciešams sazāģēt vēja nolauztos kokus un atbrīvot ceļa braucamās daļas.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 67 izsaukumus – 34 uz ugunsgrēku dzēšanu, 26 uz glābšanas darbiem un septiņi  izsaukumi bija maldinājumi.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju