Ērģemes pagastā ezera krastā atrasts noslīcis cilvēks

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 11.oktobra plkst. 6.30 līdz 14.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums.

Piektdien plkst. 19.31 tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Malienas pagastu, kur pilnā platībā dega trīs blakus novietotas vienstāvu saimniecības ēkas (kopējā degšanas platība 260m2). Plkst. 1.53 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Pārgaujas novada Raiskuma pagastā, kur dega elektrības balsts 0,3m2 platībā, Madonas novada Dzelzavas pagastā, kur dzīvoklī dega elektroinstalācija 0,01m2 platībā. 

Sestdien plkst. 9.10 tika saņemts izsaukums uz Valkas novada Ērģemes pagastu, kur ezerā bija redzama apgāzusies laiva. Ugunsdzēsēji glābēji ierodoties konstatēja, ka ezera vidū, apmēram 250-300 metrus no krasta redzama apgāzusies laiva. Izmantojot motorlaivu, glābēji nokļuva līdz laivai, bet pie tās neviena cilvēka nebija. Pārmeklējot apkārtni, pie krasta niedrēs tika atrasts noslīcis cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji cilvēku izcēla krastā. 

Brīvdienās Vidzemē tika saņemti pieci izsaukumi, kur uz ceļa braucamajām daļām bija uzkrituši koki – ugunsdzēsēji glābēji devās uz Alūksnes novada Alsviķu pagastu, Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastu, Limbažu novada Skultes pagastu, Rūjienas novada Lodes pagastu un Alūksnes novada Zeltiņu pagastu. Notikuma vietā koki tika sazāģēti un ceļa braucamās daļas operatīvi atbrīvotas. 

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, vakar Gulbenes novada Rankas pagastā ugunsdzēsēji glābēji no trīs metrus dziļas kanalizācijas akas izcēla tur iekritušu govi. 

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju