Iedzīvotāji aktīvi snieguši informāciju par iespējamajiem lombarda zagļiem

Lai noskaidrotu, kā Valsts policijai veicas ar krimināllietas izmeklēšanu saistībā ar zeltlietu zādzību lombardā Valkā, “Ziemeļlatvija” sazinājās ar Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieku Armandu Āboliņu. 

“Ziemeļlatvija” jau informēja, ka 27. jūlijā dažas minūtes pirms trijiem dienā trīs nenoskaidrotas personas Valkas pilsētas centrā aplaupīja akciju sabiedrības “Moda Kapitāls” Valkas filiāli Rīgas ielā 20. Izsitot vitrīnas stiklus, zagļi nolaupīja zeltlietas. Laupītāji bija tērpušies maskās un sportiskā apģērbā. Lai policijai palīdzētu atpazīt iespējamos zagļus, drukātajos medijos un interneta vidē tika izplatīts attēls. A. Āboliņš atzīst, ka sabiedrības aktivitāte, sniedzot jebkādu noderīgu informāciju, bijusi salīdzinoši liela.

“Tas ir apsveicami. Pirmo reizi pēdējo gadu laikā jutām atbalstu, jo parasti iedzīvotāji ir diezgan kūtri uz jebkāda veida sadarbību ar policiju,” secina A. Āboliņš. Viņš diemžēl izmeklēšanas interesēs atteicās sniegt detalizētāku informāciju, kas norādītu, vai policijai izdevies aizturēt iespējamos lombarda apzadzējus. A. Āboliņš sola, ka, līdzko informācija netraucēs izmeklēšanai, viņš to darīs zināmu.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju