Launkalnes pagastā automašīnu sadursmē cieš vadītāji, Valkas novadā nozog automašīnas akumulatoru

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 53 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, kur divos gadījumos ir divas cietušas personas un viens bojāgājušais. Noformēti 69 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 35 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā reģistrētas vairākas zādzības. Saņemta informācija par zādzību Valkas pusē, kur, nenoskaidrotas personas, sabojājot žogu, no pagalmā stāvošās automašīnas nozaga akumulatoru. Savukārt Gulbenes novadā, Gulbenē no automašīnas nozagti vieglmetāla diski, bet Burtnieku novadā, konstatēts, ka nozagts portatīvais dators, cietais disks un datorsoma. Materiālie zaudējumi 1090 eiro apmērā. Visos gadījumos uzsākts kriminālprocess. Policija skaidro notikušā apstākļus.

30.jūlijā pulksten 15:20, Cēsu novadā, Vaives pagastā uz autoceļa Cēsis – Rāmuļi – Bānūži 10. kilometrā vīrietis, vadot traktoru sakabē ar piekabi, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā bojā gāja 1959.gadā dzimis vīrietis. Policija skaidro negadījuma apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

30.jūlijā pulksten 14:45, Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene) 117. kilometrā vīrietis vadot automašīnu “BMW”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, un, sākoties akvaplanēšanai, vadītājs netika galā ar automašīnas vadību, kā rezultātā iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar automašīnu “Mercedes Benz”. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta abu automašīnu vadītāji, kuri nogādāti medicīnas iestādē. Policija turpina skaidrot negadījuma apstākļus.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju