Pateicoties iedzīvotāju atbalstam, Valmierā policija aiztur divus vīriešus par zādzības mēģinājumu no veikala

Aizvadītajā sestdienā, 9. oktobrī, Valmierā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa amatpersonas par iekļūšanu kādā tirdzniecības vietā un zādzības mēģinājumu aizturēja divus rumāņu tautības vīriešus – 1987. gadā un 1974. gadā dzimušus. Policijā sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Sestdien, 9.oktobrī, ap pulksten 22:54 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Valmierā, Rīgas ielā, kādā tirdzniecības vietā vairākas personas sit veikala stiklus. Izbraucot policijas norīkojumam, konstatēts, ka vairākas personas caur sētas pusi iekļuvušas tirdzniecības vietā un mēģinājušas nozagt materiālās vērtības. Mēģinot izkļūt no veikala, personas izsita durvju un loga paketi.

Pateicoties iedzīvotāju sniegtajai informācijai un veicot meklēšanas pasākumus, policija aizturēja divus rumāņu tautības vīriešus – 1974. gadā un 1987. gadā dzimušus. Policijā turpinās izmeklēšana un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 3.daļas un 15.panta 4.daļas, proti, par zādzības mēģinājumu, iekļūstot tirdzniecības vietā.

Tuvākajā laikā tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju