Piektdienas rītā Smiltenes pagastā dega dzīvojamā māja 6

Piektdien, 24. augustā, pulksten 6.39 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Smiltenes pagastu (netālu no Blomes pagasta robežas), kur dega dzīvojamā māja. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā, mājas iedzīvotāji bija evakuējušies. 

“Ugunsgrēkā 5 kvadrātmetru platībā dega dzīvojamās mājas cokolstāvs, 27 kvadrātmetru platībā otrais stāvs un 30 kvadrātmetru platībā jumts. Ugunsgrēks lokalizēts pulksten 8.04." “Ziemeļlatviju” informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Ilze Dāme Birziņa.

PAPILDINĀJUMS. Nupat saņēmām jaunāko informāciju no VUGD. Pirms VUGD ierašānās notikumu vietā, tomēr divi cilvēki bija cietuši.

Komentāri 6

egita132

Jocīgais tik tas ka šai nelaimē paši mājas iedzīvotāji nesauca ne ugunsdzēsējus ne ātro palīdzību, kur uz to brīdi mājas bija turpat 8 pieauguši cilvēki , kas to varēja izdarīt, bet viņi tikai noraudzījās kā māja nodeg. Liesmas cauri jumtam izgāja 06.30, kad visa māja bija pilnībā liesmu pārņemta, bet ugunsdzēsēji tika izsaukti
06.39, ko izsauca garām braucēji nevis kāds no mājas cilvēkiem.Tā jau nenotiek ka māja pāris min laikā uzliesmo kā pulvera muca. Pašos īpašnieks no malas satraukums nebija redzams, tā vien likās ka 0 emociju. Vai tik šis nav atkal viens no tiem apdrošināšanas gadījumiem. Skumji to teikt, bet tas bija jocīgi un nesaprotami.

pirms gada, 2018.08.25 09:49

gretheles2

Paga kā Jūs zinat cikos liesmas izgāja jumtam. Esot pat piecos no rīta kaimiņi esot redzējuši un neviens neko izsaukuši.

pirms gada, 2018.08.25 13:59

gretheles2

Pieaugušie bija tikai 4. Viņi pamodušies no trokšņiem. Skrējuši ārā neko no mantām nepaņēmot. Visi bija šoka stāvoklī. Pie kaimiņiem skrēja izsaukt ugunsdzēsējus. Egita maja nav apdrošināta. Visi priecīgi ka visi dzīvi.

pirms gada, 2018.08.25 14:20

anonima.persona

Tu gribi teikt ,ka 8 pieauguši cilvēki sarunāja nokurināt māju???
ja jau biji uz vietas un visu redzēji-varēji taču pieiet un uzjautāt kas un kā,kāpēc nenotiek nekāda kustība?tagad nebūtu te jāzīlē!varbūt visi no šokā sastinguši un vispār nesaprot ko darīt!

pirms gada, 2018.08.25 13:21

egita132

Kas tā tie pa kaimiņiem, kad 5.00 redzēja ka kaut kas deg bet nereaģēja.????? Ja es garām braucot to visu redzēju,tapec varu teikt. Ja kas Smiltene un Blome nav Rīga, visi visu tā pat zina, kas kur un ar ko dzīvo!!! Pārējie mājinieki tālu neatradās un kaimiņos tur dzīvo 2 vecas tantas no kurām īsti neko paprasīt nevar.

pirms gada, 2018.08.25 19:13

gretheles2

Piedodiet. Bet garām braucot tiešām nevar zināt īsto situāciju un brīnos ka Jūs visu tik labi zinat pat laiku zinat cikos uguns pārņēma jumtu. Visu zinat. Es tur uz vietas biju un visu to redzēju, kā cilvēki metas ugunī lai vēl kautko izvilktu ārā. Kā bērni un pieaugušie raud. Garām braucējs tik stūlbus tekstus var rakstīt internetā.

pirms gada, 2018.08.25 20:00

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju