Sedā - zādzība, Smiltenes pagastā - negadījums

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 74 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 9 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 14 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 24 nodarījumi pret īpašumu.


Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies četri vadītāji. Noformēti 115 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 62 bija par ātruma pārsniegšanu.


7.augustā, pulksten 18:25 Smiltenes novadā, Smiltenes pagastā, 2013.gadā dzimis zēns iespieda roku betona maisītājā. Bērns nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus. 


8.augustā, pulksten 02:10 Strenču novadā, Sedā, saņemta informācija, ka pārtikas un sadzīves preču veikalam nostrādāja signalizācija. Ierodoties apsardzei, konstatēts, ka veikalam ar akmeni izsists loga stikls un nozagta nauda aptuveni 800 eiro apmērā. Policija noskaidro notikušā apstākļus. 


8.augustā, pulksten 07:58 Alūksnes novadā, Jaunalūksnes pagastā, autoceļa Alūksne – Zaiceva 11 kilometrā, 1953.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen”, nobrauca no ceļa braucamās daļas, bojājot ceļa apzīmējumu un iebraucot upē. Ceļu satiksmes negadījumā nebija cietušo, bojāta automašīna. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. 


8.augustā, ap pulksten 20:20 Valmierā, Rīgas un Kazarmu ielu krustojumā, notika sadursme starp 1959.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu “Volkswagen Golf” un velosipēda vadītāju – 1983.gadā dzimušu sievieti. Ceļu satiksmes negadījumā cieta velosipēdiste, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus. 


Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju