Salacgrīvā ugunsdzēsēji glābēji turpina dzēst ugunsgrēku. Smiltenes novadā ugunsdzēsēji dzēš divus ugunsgrēkus

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.novembra plkst. 6.30 līdz 6.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums. 

Plkst. 19.36 tika saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Grundzāles pagastu, kur dega vieglā automašīna 8m2 platībā. Plkst. 21.17 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Vakar plkst. 21.08 VUGD saņēma izsaukumu uz Ostas ielu Salacgrīvā, kur dega šķelda. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg šķelda, kuru uzņēmuma darbinieki jau bija sākuši dzēst. Izmantojot uzņēmuma traktortehniku, tiek veikta gruzdošās šķeldas pārkraušanas darbi. Ugunsdzēsēji glābēji no Salacgrīvas, Saulkrastiem, Limbažiem un Mazsalacas veic dzēšanas darbus. Vakardien ugunsgrēka dzēšanas darbos iesaistījās arī Ainažu brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības pārstāvji. Šobrīd VUGD turpina ugunsgrēka dzēšanas darbus.

Plkst. 23.56 tika saņemts izsaukums uz Dzirnavu ielu Smiltenē, kur pagrabā dega starpstāvu pārseguma siltumizolācija 3m2 platībā. Plkst. 2.33 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju