Sestdien Valmierā no Gaujas izcelts noslīcis cilvēks. Vijciema pagastā deg vieglā automašīna un labības rugāji

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 16.augusta plkst. 6.30 līdz 19.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus – septiņus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinoši.

Piektdien plkst. 14.42 izsaukums saņemts uz Valkas novada Vijciema pagastu, kur dega vieglā automašīna 4m2 platībā un labības rugāji 3,5 hektāru platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās Vijciema pašvaldības ugunsdzēsības formējums un plkst. 15.29 ugunsgrēks likvidēts.

Sestdien plkst. 18.01 izsaukums saņemts uz Rūtas ielu Mandegā, kur dega labības rugāji 0,25 hektāru platībā. Plkst. 18.58 ugunsgrēks likvidēts.

Svētdien plkst. 13.20 izsaukums saņemts uz Amatas novada Skujenes pagastu, kur dega siena ruļļi 12m2 platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās Amatas pašvaldības ugunsdzēsības formējums un plkst. 15.12 ugunsgrēks likvidēts.

Sestdien Apes novada Gaujienas pagastā ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja cilvēkam, kurš bija apmaldījies purvā. Sazinoties ar cilvēku pa mobilo tālruni un raidot transportlīdzekļa signālu, ugunsdzēsēji glābēji noteica cilvēka atrašanās vietu, devās purvā un izveda cilvēku no tā.

Tajā paša dienā Valmierā no Gaujas upes izcelts noslīcis cilvēks. Cilvēks nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Vēl VUGD palīdzība bija nepieciešama Georga Apiņa ielā Valmierā, kur no sabiedriskas ēkas tika neitralizēts lapseņu pūznis, Brīvības ielā Gulbenē, kur dega vieglā automašīna 0,01m2 platībā, Burtnieku novada Valmieras pagastā, kur dega nepieskatīts ugunskurs 2m2 platībā, Pārgaujas novada Straupes pagastā, kur neitralizēts iršu pūznis, Gulbenes novada Jaungulbenes pagastā, kur dega siena rullis 1m2 platībā, Gulbenes novada Jaungulbenes pagastā, kur nepareizas apkures sistēmas lietošanas rezultātā, pirtī bija radies stiprs piedūmojums, Smilšu ielā Salacgrīvā, kur sazāģēts nolūzis koks un atbrīvota ceļa braucamā daļa, Līgatnes novada Līgatnes pagastā, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma bija nepieciešams sakārtot ceļa braucamo daļu un Amatas novada Amatas pagastā, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma bija nepieciešams atvienot akumulatora klemmes.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 114 izsaukumus – 45 uz ugunsgrēku dzēšanu, 45 uz glābšanas darbiem un 24 izsaukumi bija maldinājumi.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju