Smiltenē autovadītājs nepakļaujas policijas darbiniekiem

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 63 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi automašīnu vadītāji. Noformēti 70 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes noteikumu jomā, no kuriem 14 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu un četri par agresīvu braukšanu.

28.februārī pulksten 14:10 Jaunpiebalgas novadā, Jaunpiebalgā, VW Golf autovadītāja, būdama alkohola reibumā un bez jebkādā veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, uzbrauca informācijas stendam un aizbrauca no notikuma vietas neziņojot par to likuma noteiktajā kārtībā. Sievietei noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

28.februārī pulksten 21:56, smiltenes novadā, Smiltenē, pa Daugavas ielu, autovadītājs vadot automašīnu VW Caravelle, nepakļāvās policijas darbinieku vairākkārtējām prasībām apturēt automašīnu un bēga. Policijas darbiniekiem izdevies apturēt automašīnas vadītāju, kuram konstatēja 0,92 promiļu reibumu. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju