Smiltenē, Blaumaņa ielā pārtrauc kandžas dzīšanas “rūpalu”

Pēc “Ziemeļlatvijas” rīcībā esošās neoficiālās informācijas, aizvadītajā nedēļā Smiltenē Valsts policijas darbinieki kādā dzīvoklī Blaumaņa ielā  atraduši palielu apjomu nelegāla alkohola.

Valsts policija šo faktu apstiprina. “Veicot agrāk saņemtās informācijas pārbaudi un pamatojoties uz tiesas izsniegto atļauju par administratīvās apskates izdarīšanu, policijas darbinieki ieradās kādā no Blaumaņa ielas adresēm. Administratīvās apskates laikā tika izņemtas 173 pudeles kandžas, 80 litri brāgas un ierīce alkoholisko dzērienu izgatavošanai sadzīves apstākļos,” informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Vilnis Būce.

Izņemtajam alkoholam ir nozīmēta ekspertīze. Atkarībā no ekspertīzes rezultātiem, proti, no tā, cik liels būs kopējais absolūtā spirta daudzums izņemtajās pudelēs, vainīgajai personai tiks piemērota vai nu administratīvā atbildība vai kriminālatbildība. 

Pēc “Ziemeļlatvijas” rīcībā esošās neoficiālās informācijas, kandžas dzīšana šajā dzīvoklī Blaumaņa ielā notikusi jau kādu laiku, pēc nelegālā alkohola tur piestaigājušas dažādas personas. Mājā atrodas vairāki dzīvokļi. Kāds tuvākās apkārtnes iedzīvotājs “Ziemeļlatvijai” stāsta, ka mājas īpašnieks dzīvo citur, bet vai tad tiešām viņš neesot zinājis, kas notiek viņa īres dzīvoklī.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju