Smiltenē dega sausā zāle

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 28.jūnija plkst. 6.30 līdz 1.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Svētdien plkst. 15.52 izsaukums saņemts uz Palmu ielu Cēsīs, kur dega atkritumi un sausā zāle 100m2 platībā. Plkst. 16.29 ugunsgrēks likvidēts.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji piektdien Gulbenes novada Līgo pagastā no sausās tualetes bedres, apmēram 1,5 metru dziļumā, izcēla teļu un sestdien Cēsīs atbrīvoja vēdināšanas stāvoklī atvērtā logā iesprūdušu kaķi.

Vēl ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Rīgas ielā Valmierā, kur no autopacēlāja bija daļēji nokritusi vieglā automašīna, Jūrmalas ielā Salacgrīvā, kur dega sausā zāle 30m2 platībā un Daugavas ielā Smiltenē, kur dega sausā zāle 5m2 platībā.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 101 izsaukumu – 41 uz ugunsgrēku dzēšanu, 42 uz glābšanas darbiem un 18 izsaukumi bija maldinājumi.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju