Smiltenē sadursmē ar auto cieš meitene

Aizvadītajā nedēļā Smiltenē, Smilšu un Dārza ielas krustojumā, notika sadursme starp automašīnu “Volvo” un velosipēdisti, 11 gadus vecu meiteni. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā meitene guva vieglas traumas, informē Valsts policija.

Savukārt Valmierā uz Cēsu ielas kāds zēns, braucot ar velosipēdu, nebija pietiekami uzmanīgs, kā rezultātā zaudēja līdzsvaru un nokrita uz ceļa braucamās daļas, izraisot sadursmi ar automašīnu. Velosipēdists  nogādāts medicīnas iestādē.

Valsts policija atgādina, ka ir svarīgi pārliecināties, vai bērni un pusaudži izprot ar drošību saistītos jautājumus, piedaloties ceļu satiksmē ar divriteņiem, tāpēc aicina vecākus nodrošināt savas atvases un viņu velosipēdus ar nepieciešamo ekipējumu drošai braukšanai. Tāpat  ir svarīgi ar bērniem pārrunāt tos maršrutus, pa kuriem viņi var droši pārvietoties vieni, ievērojot satiksmes noteikumus. 

Savukārt ikvienam autovadītājam jābūt īpaši uzmanīgam un modram, rēķinoties ar to, ka ceļu satiksmē piedalās arī mazāk aizsargātie ceļu satiksmes dalībnieki.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju