Smiltenes novadā aptur autovadītāju 3.05 promiļu reibumā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 82 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no tiem ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 9 vadītāji - trīs automašīnu, viens mopēda un pieci velosipēdu vadītāji. Noformēti 102 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 57 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

19.jūnijā pulksten 15:50 Mazsalacas novadā, Skaņkalnes pagastā laika posmā no 15.maija līdz 19.jūnijam, nenoskaidrotas personas sabojājot logu un iekļuvušas īpašumā, no kura nozagtas dažādas mantas. Policijā par notikušo uzsākts process. Skaidro notikušā apstākļus. 

19.jūnijā pulksten 08:00 Valmierā, Marijas ielā, kāds pusaudzis vadīja velosipēdu, nenoskaidrotu iemeslu dēļ, krita un guva miesas bojājumus. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī pieķerti vairāki transportlīdzekļu vadītāji, kuri sēdušies pie stūres lielā alkohola reibumā. 19.jūnijā pulksten 15:41 tika saņemta informācija par to, ka Gulbenes novadā, Rankas pagastā uz autoceļu Smiltene – Gulbene 30. kilometrā, nenoskaidrota persona, vadot automašīnu “Audi 80”, ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus. Izbraucot policijas norīkojumam, minētā automašīna tika apturēta pulksten 16:10 Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā. Policija konstatēja, ka automašīnas vadītājs pie stūres sēdies pamatīgā reibumā. Vīrieša izelpā konstatēts 3,05 promiles. Savukārt Gulbenes novadā, Lizuma pagastā tika ziņots par kādu motorollera vadītāju, kurš atrodas uz ceļa braucamās daļas un, iespējams, alkohola reibumā. Policija ierodoties notikuma vietā konstatēja, ka vīrietis vadīja motorolleru 2,01 promiļu reibumā. Naktī uz 20.jūniju Valmierā, Tērbatas un Lucas ielu krustojumā, kāda sieviete vadīja automašīnu “Audi”, bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdama 2,11 promiļu reibumā. Visiem vadītājiem noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju