Smiltenes novadā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 30.jūlija plkst. 6.30 līdz 31.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde astoņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem.

Vakardien plkst. 13.59 VUGD saņēma izsaukumu uz Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastu, kur 1m2 platībā dega vieglā automašīna. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās. 

Plkst. 22.45 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Smiltenes novada Smiltenes pagastu, kur šķūņa ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka pilnā platībā deg šķūnis ar malku, kokmateriāliem un instrumentiem, kā arī šķūnim ir iebrukusi jau jumta vidusdaļa. Plkst. 5.39 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tā kopējā degšanas platība bija 320m2.

Naktī plkst. 2.56 tika saņemts izsaukums uz Rīgas ielu Rūjienā, kur bija redzami lieli dūmi. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka deg atkritumi 5m2 platībā. plkst. 3.37 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Veicot glābšanas darbus, vakardien ugunsdzēsēji glābēji Smiltenes novada Launkalnes pagastā palīdzēja pēc ceļu satiksmes negadījuma – ugunsdzēsēji glābēji no automašīnas izcēla vienu cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kā arī atvienoja automašīnu akumulatoru klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu. 


Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju