Smiltenes novadā traktora vadītājs sēdies pie transportlīdzekļa stūres reibumā 1

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 71 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viena cietusi persona. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies pieci transportlīdzekļu vadītāji - divi automašīnu vadītāji, divi velosipēdisti un viens traktora vadītājs. Noformēti 78 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 50 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

17.oktobrī pulksten 12:30 Alojas novadā vīrietis, vadot velosipēdu, krita, kā rezultātā guva miesas bojājumus. Konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājam bija 2,14 promiļu liels reibums. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē.

17.oktobrī pulksten 20:00 Alūksnes novada Alsviķu pagastā, autoceļa Alūksne-Ape 1.kilometrā, policija apturēja “VW Sharan” vadītāju, kurš piedalījās ceļu satiksmē, būdams 3,10 promiļu stiprā alkohola reibumā. Papildus tika konstatēts, ka vīrietis braucis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.
Savukārt pulksten 22:08 Smiltenes novadā tika apturēts traktora vadītājs, kurš sēdies pie transportlīdzekļa stūres 2,02 promiļu reibumā. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Komentāri 1

s3al

a kad ziņas par volvo avāriju 12.nov. zvārtavas pagastā būs?

pirms gada, 2019.10.19 01:22

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju