Strenču novadā iekļūstot garāžā nozog automašīnu

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 22.novembra līdz 25.novembrim, saņemta informācija par 190 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 23 ceļu satiksmes negadījumi, kur trijos gadījumos trīs cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 6 transportlīdzekļu vadītāji – četri autovadītāji, viens velosipēdists un vienā gadījumā nogādāts medicīnas iestādē alkohola ekspertīzes veikšanai. Noformēti 291 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 170 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā reģistrēti 23 ceļu satiksmes negadījumi, tai skaitā 11 ceļu satiksmes negadījumos notikusi transportlīdzekļa sadursme ar meža dzīvniekiem. Tāpat notikuši trīs ceļu satiksmes negadījumi, kur cietuši gan gājēji, gad velosipēdists.

Gulbenes novadā, Beļavas pagastā uz autoceļa Smiltene – Gulbene 61. kilometrā autovadītājs uzbraucis gājējam, kurš, būdams alkohola reibumā – 3,12 promiles, pārvietojās pa ceļa braucamo daļu, ģērbies tumšā apģērbā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta gājējs, kurš nogādāts medicīnas iestādē, bet Pārgaujas novadā vīrietis, vadot velosipēdu, krita un guva miesas bojājumus. Jāpiebilst, ka, pārbaudot velosipēdistu, tika konstatēts, ka velosipēdists pie stūres sēdies pamatīgā alkohola reibumā, proti, 3,36 promiles.

‼️Valsts policija aicina cilvēkus nepakļaut sevi riskam un lietot atstarotājus. Savukārt autovadītāji mudināti būt īpaši piesardzīgi, braucot diennakts tumšajā laikā. Ikviens ir atbildīgs par savu dzīvību un drošību uz ceļa. Būsim prātīgi ceļu satiksmē!

Tāpat aizvadītajā nedēļas nogalē Vidzemē reģistrētas vairākas zādzības. Strenču novadā konstatēts, ka, iekļūstot garāžā, nozagts automašīnas akumulators un degvielas kanna, no seifa nozagta nauda 30 eiro, kā arī nozagta automašīna “VW Sharan”. Policijā uzsākts kriminālprocess. Savukārt  Gulbenes novadā no neaizslēgtas mājas nozagts motorzāģis. Materiālie zaudējumi 650 eiro. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju