Strenču novadā iereibis vadītājs nesavalda auto, Smiltenes novadā dzērumā sakaujas, Valkas novadā avarē motociklists

Aizvadītā nedēļas nogale notikumiem bagāta bijusi Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes darbiniekiem.

Sestdien, 17.aprīlī, plkst. 06:56 policija saņēma informāciju par to, ka Strenču novadā, uz autoceļa Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža (Valka), pie pieturas “Oliņu pagrieziens” atrodas avarējusi  automašīna "Audi", tai blakus atrodas nenoskaidrota persona, iespējams alkohola reibumā. Policijai ierodoties notikuma vietā,  tika sastapta persona alkohola reibumā, minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 0,8280 promiles. Uzsākts administratīvais process.

Sestdien plkst. 11:53 Smiltenes novadā kopīgas alkohola lietošanas laikā starp divām personām izcēlās konflikts kā rezultātā vīrietim  tika nodarīti miesas bojājumi ar nazi. Cietušais nogādāts ārstniecības iestādē, viņa dzīvībai briesmas nedraud. Policijā sākts kriminālprocess.

Tās pašas dienas plkst. 21:02 Valkas novadā, Valkas pagastā, pa ceļu Valka - Dadži, vadot motociklu, vadītājs izvairījās no  meža dzīvnieka, kā rezultātā apgāzās. Ar gūtajām traumām motociklists nogādāts Vidzemes slimnīcā.

Kopumā aizvadītajās brīvdienās, saņemta informācija par 359 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 30 ceļu satiksmes negadījumi, kur piecos no gadījumiem kopumā cietušas piecas personas, tajā skaitā viens gājis bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 225 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 131 par ātruma pārsniegšanu un trīspadsmit par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju