Strenču novadā uzlauztas garāžas durvis

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 61 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, kur divos gadījumos divas cietušas personas t.sk. viens velosipēdists. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi auto vadītāji un divi velosipēdisti. Noformēti 73 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 44 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā reģistrētas vairākas zādzības. Alojas novadā konstatēta dīzeļdegvielas zādzība no vairākiem transportlīdzekļiem, bet Strenču novadā uzlauztas garāžas durvis un nozagti instrumenti. Apstākļus un zaudējumus noskaidro. Savukārt Valmierā konstatēts, ka, sabojājot durvju eņģes, iekļūts garāžā un no tās nozagti dažādi instrumenti, kā arī transformators ar palaidējiem un drošinātājiem. Materiālie zaudējumi teju 300 eiro apmērā.

29.oktobrī Valmierā, Rīgas ielā kāds vīrietis, vadot automašīnu “Peugeot”, uzbrauca velosipēdistam, kurš braucamo daļu šķērsoja pa gājēju pāreju. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta velosipēdists. Nogādāts medicīnas iestādē.

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju