Traktora zādzība Virešos satrauc apkārtējos zemniekus 2

Naktī no sestdienas uz svētdienu, 5. augustā, Virešu pagastā no z/s “Augstkalni VA” nozagts  traktors “Valtra 6350” zaļā krāsā ar valsts numuru T4300LT. Valsts policija apstiprina zādzības faktu, ir uzsākts kriminālprocess un tiek veiktas izmeklēšanas darbības. Kamēr policija skaidro notikušā apstākļus, zādzība satrauc citus Vidzemes pusē esošos zemniekus un lauksaimniekus.

“Traktors stāvēja šķūnī aiz aizslēgtām durvīm. Saimniecība no Pleskavas šosejas atrodas puskilometra attālumā un ne dienā, ne naktī no ceļa nav iespēja redzēt tehniku. Principā šis bija lielākais traktors mūsu saimniecībā, par kuru tik pirms trijiem gadiem nomaksājām līzingu. Esam apdrošinājuši lopus, kas arī ir dārgi, bet diemžēl nozagtais traktors nebija apdrošināts. Notikusī zādzība ļoti apgrūtina ražas novākšanu,” “Ziemeļlatvijai” stāsta Virešu pagasta zemnieks Kristaps Ķelpis. 

Viņš uzskata, ka zādzība ir iepriekš rūpīgi izplānota, jo traktoram priekšā vēl atradies kombains. Zemnieks pieļauj, ka darbības saimniecībā notikušas agrā svētdienas rītā, jo mājinieki gulēt aizgājuši tik pēc vieniem naktī.

Vairāk lasiet laikraksta “Ziemeļlatvija” 10. augusta numurā. 


Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Labāk būtu nopirkuši kārtīgo suni, nevis kā laukos parasti esot, suns luncina asti pret ikvienu. Vāciet tagad graudus ar suņiem.

pirms gada, 2018.08.09 15:31

Lix

Ļoti operatīvas ziņas!!! varēja jau arī pēc mēneša..

pirms gada, 2018.08.10 11:42

Kriminālziņas

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju